A I FRIGOHENI ERRESIRES

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

default A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:01 pm

UN PO DHE ATE SHUME.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 15, 2008 6:05 pm

une aspak
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : A I FRIGOHENI ERRESIRES N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 9:29 pm

Po

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Musafir prej Fri May 16, 2008 10:17 am

jo aspak

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Musafir prej Fri May 23, 2008 11:02 pm

Po

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga komshiu prej Fri May 23, 2008 11:33 pm

A e dini qe nganjehere eshte me mire te jete erresire?
Mua me ka dale frika nga erresire shume heret.
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Musafir prej Sat May 24, 2008 5:36 pm

ferave shkruajti:jo aspak
duet te keshe frige nga eresia.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Musafir prej Sun May 25, 2008 10:35 pm

Age shkruajti:Po
Kam thene se Po !
Po ne te vertete jo eresires po vetmise ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Borebardha prej Fri May 30, 2008 1:16 am

bledikorcari shkruajti:une aspak
dmth naten kur jam vetem ne erresire te te bej nje ze Evil or Very Mad
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga SONIA prej Fri May 30, 2008 1:18 am

une shumeeeeeeeeee.....ka njeri te me bej shoqeri mua.....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 30, 2008 9:25 am

Borebardha shkruajti:
bledikorcari shkruajti:une aspak
dmth naten kur jam vetem ne erresire te te bej nje ze Evil or Very Mad
pse jo:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : A I FRIGOHENI ERRESIRES N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga nardlushnja prej Fri May 30, 2008 6:30 pm

Ne erresire ,fillikat ,nuk kam frike aspak.
Frike kam diten me diell dhe me njerez afer.
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : A I FRIGOHENI ERRESIRES N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 1:00 am

erresires...brrrrrrrrrrr...e kam ffrike...
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 1:05 am

ska gje se e ndajme Bledin 2__nje cope ti dhe je cope une Very Happy
Cilen cope do ti?
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 1:06 am

po te le ty te paren te zgjedhesh se ti je me eksperience me....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 1:11 am

po marr nga mesi e siper sepse me nevojitet me shume mendja e tij,ndersa ty eksperience Very Happy
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Vizitor prej Sat May 31, 2008 1:14 am

po iki une se mos me ndajne dhe mua

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 1:16 am

ha ha ti ke lindur per shume femra,kot je princ???
Ama vetem nje ka londur per ty :
D
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 1:17 am

Princi shkruajti:po iki une se mos me ndajne dhe mua

po ti rri te marresh vesh ca pjese do marri secila nga ne...hahahahaha
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Vizitor prej Sat May 31, 2008 1:21 am

e mire po rri dhe ca

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 1:39 am

Sonia tani zgjidh ti pjese qe te pelqen me shume,dhe kujdes me zemren e pricit se ajo me perket edhe sikur ta hash Very Happy Razz
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 1:40 am

e mire pjesen nga mesi e larte po marr une.... Very Happy Very Happy

besoj se Princi dakort duhet te jete....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Vizitor prej Sat May 31, 2008 1:46 am

nuk jam kondra nuk jam kondra

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Vizitor prej Sat May 31, 2008 1:46 am

pra pjesa nga mesi e poshte i takon Borebardhes

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 1:47 am

Princi shkruajti:pra pjesa nga mesi e poshte i takon Borebardhes

po po pa merak....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi