A I FRIGOHENI ERRESIRES

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 1:48 am

mire dmth te behet gati Borebardha king se na vjrn princi
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 1:50 am

Borebardha shkruajti:mire dmth te behet gati Borebardha king se na vjrn princi

akoma sje bere gati ti?...shpejt se na turperove....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Vizitor prej Sat May 31, 2008 1:54 am

erdha une

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 1:56 am

ja eshte bere gati ky...
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 2:00 am

dhe une sapo ndeza qirinjte se duhet pritur cuni si i ka hir nje princi apo jo?
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Vizitor prej Sat May 31, 2008 2:02 am

apsolutisht po

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga eeri M prej Sat May 31, 2008 5:37 pm

ca qenka bere te kjo teme....gjithe keto postime qe skane lidhje fare....

eeri M
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Musafir prej Sat May 31, 2008 8:28 pm

Unė jam feneri dhe e hajė errėsirėn ! Ndėrsa drita mė han mua!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Borebardha prej Sun Jun 01, 2008 12:55 am

eeri M shkruajti:ca qenka bere te kjo teme....gjithe keto postime qe skane lidhje fare....
Nate,erresire,devijuam pak...
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A I FRIGOHENI ERRESIRES

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi