Jam.....

Shko poshtė

default Jam.....

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:09 pm

Shprehni nje mendim tuajin duke e filluar me foljen JAM....

Po e filloj une....jam duke pare forumin . ALBEMIGRANTI

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Jam.....

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 15, 2008 6:14 pm

jam duke punuar dhe duke shkruar ketu tek tema qe hape ti
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Jam..... N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Jam.....

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:30 pm

Jam duke e pare foton e profilit te juaj qe eshte shume e perhapur ne internet dhe te gjithe mendojene se eshte foto nga Shqiperia po ne te vertete jo eshte nga nje fshat  ku banijne maqedonomuslimane qe quet Kosovrast, personi quhet Rexho dhe rexhovica.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Jam.....

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:31 pm

Jam duke e thane te verteten.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Jam.....

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:32 pm

Jam e sigurte per kete

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Jam.....

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 15, 2008 6:32 pm

mire ben qe e shikon avatarin tim lana:) e di historine e kesaj fotoje.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Jam..... N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Jam.....

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:37 pm

Jam e sigurte per kete qethashe me pare dhe jam e bindur ne ke e kemi taku me shoqet dhe shoket e klase mbiemrin e ka Musliovski edhe se kam degjuar shume thashetheme per kete foto jo eshte shqiptar nga Shqiperia jo shqiptar nga Greqia po jo shqiptar nuk eshte.  

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Jam.....

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 8:21 pm

Jam e lodhur

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Jam.....

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 9:08 pm

Mire

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Jam.....

Mesazh nga Musafir prej Fri May 16, 2008 10:23 am

ne forme

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Jam.....

Mesazh nga Musafir prej Fri May 16, 2008 3:31 pm

Jam sonte ne mbraemje mature

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Jam.....

Mesazh nga Musafir prej Fri May 16, 2008 7:23 pm

lana shkruajti:Jam sonte ne mbraemje mature

Jam duke menduar se kjo lana mos ėshtė shoqja ime luna ? Mė ka marrė malli pėr tė e do ta puth kėtė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Jam.....

Mesazh nga Musafir prej Fri May 23, 2008 11:01 pm

ne disponim

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Jam.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi