gjera te vogla qe ju bezdisin .

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

default gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:14 pm

Me bezdis ngritja nga gjumi heret ne mengjes...

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 15, 2008 6:42 pm

me bezdisin ditet me shi
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : gjera te vogla qe ju bezdisin . N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:50 pm

me bezdis genjeshtra

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:51 pm

Me bezdis, mos fjala embajtjes .

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:51 pm

Me bezdis vulgariteti....

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 15, 2008 6:52 pm

me bezdis vonimi ne takime .
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : gjera te vogla qe ju bezdisin . N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:52 pm

Me bezdisin fjalet e paverteta...

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:53 pm

Me bezdis qe njerezit sjane korrekt....

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:55 pm

me besdis.. kur dikush  eshte duke ngrene me goje hap dhe ben zhurme

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:56 pm

Me bezdisin shume kur nxjerin sekretin e miqve

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 9:25 pm

Lana te gjithea qe te bezdiskan ty me bezdisin dhe mua

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga Musafir prej Fri May 16, 2008 10:25 am

dyfytyrsia

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga Musafir prej Fri May 16, 2008 7:44 pm

Papjekuria e komunikimeve, siē flet njė llafazane e shkruan njė narratore

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga Musafir prej Sat May 17, 2008 2:47 pm

Moskuptimi

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga Musafir prej Sat May 17, 2008 4:01 pm

Jokorrektėsia e ca postimeve dhe porosive me parabolla!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga Musafir prej Sat May 17, 2008 7:46 pm

Kryelatrtesia

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 10:13 am

Kur bėhesh se fluturon pėr qielli e zvarrisesh nė shtrat nga lėngata!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 1:38 pm

Kur bėhesh se s'kupton dhe di se pse

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga komshiu prej Sun May 18, 2008 3:30 pm

Me kete rast "te prezantohemi" me mire...
Me bezdisin....:
-Kur ngrihem ne mengjes qe pa gdhire, e duhet te hapesh gojen e te hash dicka se "nuk pihet duhani esell"
-Kur me bertet gruaja "boll pive duhan sa na mori ere shtepia"
-Kur femijet me kerkojne leke "jashte llogarise qe "kemi rene dakort"
-Kur dua te flas ne telefon e me ka rene bateria
-Kur ne rruge ka shume trafik, e te vjen ta lesh makinen aty ku eshte e te shkosh ne shtepi kembe (me i qete do te jesh, pavaresisht nga km qe do te beshe)
-Kur pronari tek puna, pas nje mungese te gjate, te thote: "Pse vetem kaq keni bere? Me se jeni mare gjithe diten (keto dite)? Kerkoni edhe rritje rroge, pale!"
-Ke kohe te lire, do te ulesh ne PC, por me pare duhet t'i maresh leje femijeve, se s'te lene radhe, prandaj ruan kur do te "dalin" ata qe te "futesh" ti ne PC
-Me e bezdisshmja? E lashe per ne fund...
-Do te flesh, i lodhur e raskapitur, s'te merr gjumi. Laughing Laughing Laughing
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga nardlushnja prej Sun May 18, 2008 3:54 pm

Komshi
I ke rene pikes.Edhe mua me perjashtim te duhanit qe nuk e pi
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : gjera te vogla qe ju bezdisin . N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga Musafir prej Mon May 19, 2008 10:11 pm

Nardi , mė bezdis Doriu ! Kur do t'i hipim e do tė vrapojmė ! Eh! Sa mė ka marrė malli e ēka mė pėrkujton ai ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga Musafir prej Fri May 23, 2008 10:56 pm

feneri snajperka jote

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga fimi prej Wed Jun 18, 2008 7:48 pm

ME BEZDISIN SHUMU NJEREZIT LLAFAZANE....

fimi
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 13/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga ledja prej Sun Jul 13, 2008 4:03 pm

me bezdis........
kur cohem ne oren tre te mengjesit per te studjuar
kur ka trafik rruges
kur bjen shi
kur ben shume djell
kur njerzit pin duhan qe ne mengjes
kur iki ne supermarket
por qe me besdis me shume eshte kure shoh qe ne xhep mbeten pak lek.

ledja
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 32
Location : itali
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga Borebardha prej Mon Jul 14, 2008 1:29 am

me bezdisin njerezit budallenj qe nuk i bejne te qarta qe ne fillim kufijte te tyre
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: gjera te vogla qe ju bezdisin .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi