tė tė pyes dicka...

Shko poshtė

default tė tė pyes dicka...

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:16 pm

pyetni njėri-tjetrin

pyetje-pergjegje
pergjegje me pyetje tjeter

vazhdim te mbarėMusafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: tė tė pyes dicka...

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 15, 2008 7:16 pm

pyet cte duash
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : tė tė pyes dicka... N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: tė tė pyes dicka...

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:49 pm

Si e ndjeni veten ne Mergim
beni nje pershkrim origjinal me intereson shume
jo vetem ju pe te gjite

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: tė tė pyes dicka...

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 15, 2008 7:59 pm

nuk thuhet me fjale lana,kur je ne shtetin tend thua te iki sa me shpejt qe ketu,te iki jashte shtetit te shikoj gjera etj etj.por kur vete jashte te duket vetja si i huaj,sta var njeri,ke probleme ne fillim te futesh ne shoqerine atje,sidomos fillimi gjithmone eshte i veshtire per ata qe skane dale jashte dhe per ata qe skane njeri ti pres atje,pastaj fillon mesohesh avash avash,futesh neper shoqerira por me kalimin e kohes te mer malli per vendin tend,mezi pret sa te vesh ndonje vizite ne atdhe etj etj.besoj se u shpjegova sadopak
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : tė tė pyes dicka... N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: tė tė pyes dicka...

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 8:01 pm

Qenka e vertete se dite te erta me presin ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: tė tė pyes dicka...

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 15, 2008 8:03 pm

sduhesh te merzitesh dhe ta maresh per keq sepse te mer merzitja per poshte pastaj,mundohu te jesh sa me cool dhe shpresoj te kalosh sa me mire
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : tė tė pyes dicka... N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: tė tė pyes dicka...

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 8:09 pm

Ju mungojne shoket ne mergim ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: tė tė pyes dicka...

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 9:18 pm

 Do te mungojne


Mos e ke mbiemrin me shkrojen e pare F. ?
Me duket se te kam pare ne nje reviste para dy viteve, ke mare pjese ne mis Mjellma nese mire mbaj mend ne Tirane 
dhe  ke mare nje vend po nuk me kujtoet.
Nese je ajo je edhe me e bukur se ne foto. me kane ngele ne kujtese permasat
e trupit, vertet je yll.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: tė tė pyes dicka...

Mesazh nga Musafir prej Fri May 23, 2008 11:03 pm

po

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: tė tė pyes dicka...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi