KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Shko poshtė

default KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 6:44 pm

Kjo qenka si Evge,

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 15, 2008 6:57 pm

ky po qe eshte kompliment:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:01 pm

Qenke shum e bukur.


Po pra  si evge me tha.
e beri si dhelpra me rushin.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 15, 2008 7:02 pm

dmth ste kapte dot dhe te tha jevge?ahahah
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 8:05 pm

Rrush te te bej vere e do te pi

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 9:20 pm

Dreqi te te haje.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga Musafir prej Fri May 16, 2008 10:18 am

Ti me mbush jeten me gezim

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga Musafir prej Fri May 16, 2008 7:48 pm

Mė beso se fjalkalimin nuk e di !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga Musafir prej Sat May 17, 2008 1:12 pm

eri M shkruajti:Mė beso se fjalkalimin nuk e di !
Kane bllokue edhe per f.....edhe per A.. edhe e.. . ??? Kane fshi gati te gjithe postimet jane vetem si Musafir


Kompliment i fundit:
Kujdestar suratpatate.


Edituar pėr herė tė fundit nga Age nė Sat May 17, 2008 4:45 pm, edituar 1 herė gjithsej

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga Musafir prej Sat May 17, 2008 4:02 pm

Kush e ka mizėn nė kapuē puna i shkon huē

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga Musafir prej Sat May 17, 2008 7:24 pm

"ti nuk je normal" hahaha ma ben zemren mal ky komplimenti

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga Musafir prej Sat May 17, 2008 7:34 pm

Njė filozof grek thoshte se zgjuarsia e njė vajze nis tek bukuria e saj. Kemi shumė arsye qė nė kėtė "ligj" tė lashtė tė pėrfshijmė edhe njė vajzė shqiptare nga mė tė famshmet e momentit...

Roland QAFOKU

Quhet Amarda Toska, ėshtė 25 vjeē dhe moshataret e saj do t'ia kishin zili shumė gjėra qė ajo i ka. Por, brunia me njė profil mė se simpatik e ka kapėrcyer goxha raportin e drejtė mes bukurisė sė natyrės dhe thėnies sė filozofit. Asaj me tė vėrtetė zgjuarsia i nis tek bukuria, por nuk mbaron aty ama. Ka investuar nė jetė tė bėhet dikush. Ka shumė ambicie dhe mė e rėndėsishmja e tė rėndėsishmeve ėshtė se deri tani i ka arritur ato qė ka synuar. Natyrisht, vetėm duke punuar. Sot ėshtė nga vajzat mė tė njohura tė ekranit, pse jo, ndoshta nga tė mikluarat edhe tė medias. Jo thjesht se ėshtė "the first face" e spektaklit "Portokalli", por me thjeshtėsinė e saj, me mirėsinė qė rrezaton gjatė tė folurit, me sigurinė qė rrezaton, ka ditur tė fitojė zemrat dhe duartrokitjet e spektatorėve. Megjithatė sukseset e Amit nuk mbarojnė kėtu. Duke pasur edhe nė krah tė fejuarin, Ermalin, njė tjetėr personazh tė njohur tė humorit, ajo ka nisur njė rrugė tė re nė jetė. Atė tė biznesit. Dhe ēfarė biznesi mund tė thoni ju? Njė gjė e paaplikuar mė parė nė Tiranė e gjetkė nėpėr Shqipėri. Ēifti merr pėrsipėr organizimin e eventeve si ceremoni, fejesa, dasma dhe shumė festa tė tjera, duke hequr mėnjanė atė qė ne shqiptarėt e kemi nga streset mė tė mėdha, pėrgatitjen vetė tė tyre. E sė shpejti starton biznesi mė i rrallė nė vendin tonė, por edhe me pronarėt mė tė rrallė gjithashtu. Nė rubrikėn "50 pyetje nga "Tirana Observer"", Ami Toska rrėfehet pėr jetėn ndryshe. Si ndjehet nė "Portokalli". Por nuk harron tė flasė edhe fėmijėrinė, ambiciet dhe marrėdhėniet me familjen dhe kolegėt. 1. Cili ėshtė kujtimi juaj mė i hershėm? Janė njė sėrė sekuencash kujtimesh tė hershme lidhur me periudhėn e kopshtit, ku mė tepėr nuk shkoja se sa shkoja, sepse mė pėlqente tė rrija nė shtėpi me gjyshen time. 2. Ēfarė ke mėsuar pėr herė tė parė dhe kush ta mėsoi? Tė mėsuarit ėshtė njė proces qė fillon qė kur lindim, ndaj dhe nuk mund tė them se cila ėshtė gjėja e parė qė kam mėsuar. Sinqerisht nuk mund ta diferencoj nga tė tjerat. 3. Kush ka ndikuar mė shumė kur ishe fėmijė? Them se tek ēdo fėmijė ndikimin mė tė madh e ka nėna. Kjo ėshtė e natyrshme dhe e njohur tashmė, por nuk do lija pas edhe pjesėtarėt e tjerė tė familjes, babin, motrėn dhe gjyshen time qė sipas rolit tė tyre kanė mundėsuar formimin tim tė plotė emocional. 4. Cila ka qenė kėshilla mė e mirė e nėnės apo babait tuaj? Marr kėshilla prej tyre ēdo ditė kur dal nga shtėpia. Jam vajza qė pėr ta do mbetet gjithmonė e vogėl. 5. Ēfarė nuk ke mėsuar nė shkollė? Shkollave tona u mungon prakticiteti dhe nė kėtė drejtim do thosha se tė gjithė nxėnėsve apo studentėve u mungon pak praktikė. 6. Ēfarė tė ėshtė dashur tė mėsoje vetė? Gjithēka qė mė ėshtė dashur ta bėj vetė! 7. Ku ke punuar pėr herė tė parė dhe cila ėshtė puna mė e keqe qė ke bėrė? Fatmirėsisht apo fatkeqėsisht punėt e mia lidhen tė gjitha me artin, baletin, prezantimin. Punė tė parė do quaja atė pėr tė cilėn jam paguar dhe kjo ka ndodhur qė nė shkollėn 8-vjeēare nė aktivitetet private qė merrnim pjesė. 8. Kur vendose t'i hyje karrierės dhe ēdo tė bėje nė mungesė tė saj? Karriera ka ardhur gradualisht pa e kėrkuar unė, sepse ishte pjesė e pashmangshme e botės ku bėja dhe bėj pjesė. Nė mungesė tė saj ēdo gjė do ishte ndryshe, por mund tė ishte edhe shumė e bukur. Jeta ofron shumė mundėsi qė duhet pak zgjuarsi t'i shfrytėzosh. 9. Ēfarė ke blerė pėr herė tė parė me paratė qė ke siguruar vetė? Kam qenė e vogėl dhe di qė gjysmėn e shumės ia dhashė prindėrve, ndėrsa pjesėn tjetėr nuk e mbaj mend. 10. Ēfarė makine ke pasur pėr herė tė parė, e bleve vetė? Pėr herė tė parė dhe tė fundit, qė do tė thotė se e kam akoma, kam blerė njė "Benz 190". U bėnė 4 vjet me atė makinė dhe as nuk mendoj ta ndėrroj. 11. Ēfarė bėn kur je nervoze? Kam njė ves tė keq, sepse ma tregon nervozitetin! Tėrheq fijet e flokėve. 12. Ēfarė tė bėn tė mos rezistosh? Varet gjithmonė nga momenti. 13. A je tip inatēi? Kam kuptuar qė jam nė disa raste. Mė parė ia mohoja vetes kėtė veti. 14. Ēfarė gatuan vetė? Mė shpesh kėtė periudhė gatuaj spageti me salca tė ndryshme. Por nė pėrgjithėsi mė jepet pėr tė gatuar dhe nėse kam kohė tė lirė, kur jam nė shtėpi gatimin e kam relaks. 15. Ēfarė ha zakonisht dhe cili ėshtė ushqimi mė i preferuar? Ēfarė pije tė pėlqen mbi tė tjerat? Preferoj shumė rizoton tė gatuar nė ēfarėdolloj mėnyre dhe me shumė pėrbėrės, gjithashtu mė pėlqejnė edhe perimet e zgarės. Nga pijet, sidomos nė kėtė vapė, mė pėlqejnė kokteijlet alkoolikė ose jo. 16. Kė ke mik mė tė ngushtė? Njeriun me tė cilin shpenzoj kohėn mė tė madhe, komunikoj pėr ēdo gjė dhe natyrisht ndaj ēdo gjė, Ermalin. 17. Cili ėshtė huqi juaj mė i keq? Ēfarė zakonesh tė mira ke? Huqi mė i keq ėshtė ai qė pėrmenda dhe mė lart, ndėrsa pėr zakonet e mira qė kam, mė mirė tė flasė dikush tjetėr. 18. Ēfarė tė bėn pėr tė qarė, ēfarė tė zemėron dhe ēfarė tė bėn tė buzėqeshėsh? Pėr tė qarė mė bėn ēdo gjė qė mė lėndon nė thellėsinė e "unit" tim. Mė zemėron sjellja pa takt, ndėrsa buzėqeshja tek unė vjen mė shumė lehtėsi, nga ēdo detaj i bukur, i kėndshėm, nga njė gjė e mirė, etj. 19. A do tė doje tė kishe njė emėr tjetėr? Absolutisht jo! 20. Sa shpesh lexon? Cili ėshtė libri i fundit qė je duke lexuar? Mė ėshtė bėrė zakon prej kohėsh qė tė paktėn nė darkė, para se tė fle, lexoj patjetėr, pėrndryshe mezi mė zė gjumi. Aktualisht po pėrgatitem pėr diplomėn dhe nuk kam nė duar ndonjė libėr artistik. Kam lėnė pėrgjysmė para njė muaji librin "Epoka e Napoleonit". 21. Si ndjehesh kur udhėton me makinė? Jashtėzakonisht mirė! Nėse dua tė qetėsohem, mė mjafton njė xhiro me makinė, mundėsisht natėn. 22. Sa orė gjumė bėn natėn? Ēfarė bėn kur tė del gjumi dhe e ke tė pamundur tė flesh pėrsėri? Zakonisht nuk mė zė gjumi deri pas orės 1 tė mėngjesit, por edhe mė vonė tani qė ėshtė verė. Kur zgjohem dua tė kaloj disa minuta nė krevat pa u ngritur menjėherė. Nuk mė pėlqen zgjimi i vrullshėm nė mėngjes. 23. Ēfarė ėndrrash sheh? Gjithēka qė kanė ėndrrat pėr tė mė thėnė! 24. Cili ėshtė veprimi qė bėni pothuaj pėrditė? Kujdesi pėr higjienėn personale do thosha. Kjo nuk mungon me siguri ēdo ditė, ndėrsa tė tjerat variojnė sipas ditės, angazhimeve qė kam. 25. Cila ėshtė dita mė e mirė e pushimit? Edhe duke u marrė me njė punė tė kėndshme. 26. A e ke ndjerė ndonjėherė se ta kanė hedhur? Po, sigurisht, por e kam kaluar si pa u ndjerė. Kam formuar njė qėndrim timin mė pas pėr atė rast edhe pse nuk i jam pėrgjigjur nė tė njėjtėn mėnyrė. 27. A i mban me kujdes paratė? Them se po! 28. Cili ėshtė komplimenti mė i mirė qė keni marrė nga njerėz tė panjohur nė rrugė? Komplimenti vjen gjithmonė i ėmbėl, sidoqoftė ai. Nuk mund t'i ndaj sepse pavarėsisht nga ajo qė thonė verbalisht njerėz tė ndryshėm, nė vetvete komplimenti mbetet njė vlerėsim. 29. Na thoni pesė cilėsi qė i vlerėsoni mė shumė tek i fejuari yt Ermali? Po pesė cilėsitė tuaja mė tė mira qė mendon, ua vlerėson Ermali? Ermalin e pėlqej nė kompleks, ndaj dhe e kam tė vėshtirė tė veēoj disa cilėsi. Nuk ke ē'i bėn, ėshtė efekti i dashurisė. Haha... Pėr cilėsitė e mia duhet pyetur mė mirė Ermali. 30. Kush ju ka nxitur mė shumė nė jetė? Njė e mirė e madhe qė kam pasur prej familjarėve tė mi ėshtė fakti se asnjėherė nuk mė kanė ndėrhyrė nė zgjedhjet e mia personale, profesionale. Mė shumė se nxitur do tė thosha mė kanė dhėnė energji pozitive tė bėj gjithmonė mirė atė qė unė e kam vendosur tė bėj. 31. Si pėrgjigjesh nė telefon? Ēfarė thotė mesazhi i sekretarisė suaj telefonike? 32. Ēfarė ėshtė "Portokallia" pėr ty pėrveē njė vend pune dhe vendi i punės sė fejuarit tėnd? Ėshtė shumė mė tepėr se kaq. Ėshtė njė emėr mjaft i rėndėsishėm pėr karrierėn time nė kėtė fushė. Unė e konsideroj ende njė shkollė ku mund tė marr prej saj ēdo ditė e mė shumė profesionalizėm. 33. Sikur i fejuari yt Ermali nuk do tė ishte pjesė e grupit SHBLSH, a do t'i pėlqeje ata? Unė pėlqej shumė edhe 2-she tė tjera nė atė spektakėl, ku nuk bėn pjesė Ermali. 34. Pėrveē Ermalit, cilin aktor apo aktore vlerėsoni pėr lojėn nė "Portokalli"? Tė gjithė kanė merita dhe vlera pėrderisa qėndrojnė nė atė skenė dhe pėlqehen nga publiku. E kam thėnė edhe herė tė tjera, se nuk mund tė veēoj ndonjė, pėr arsyen e thjeshtė, sepse janė tė gjithė tė ndryshėm nga njėri-tjetri. 35. Ėshtė e dukshme qė shkoni mjaft mirė si partnere me Agron Llakėn. A ju bėn ndonjėherė vėrejtje ai apo ju jeni e favorizuar? Jo. Mendoj se e favorizuar jam kur mė bėn kritika se kėshtu ėshtė mė e mirė. E favorizuar pasi, vetėm kur mė bėn vėrejtje se kėshtu ka rritje cilėsie dhe profesionalizmi. 36. Kemi mėsuar se bashkė me Ermalin keni hapur njė biznes pėr organizimin e ceremonive. A mund tė na tregoni diēka rreth kėsaj? Si ėshtė ndarė pėrqindja e aksioneve? Mmm..., kjo e fundit ėshtė ēėshtje shumė personale mendoj. Ėshtė e vėrtetė qė kemi hapur njė agjenci pėr organizimin e eventeve qė merr pėrsipėr kurimin e detajeve pėr njė aktivitet nga A deri nė Zh. Bėhet fjalė pėr njė sipėrmarrje nė dimensione shumė tė mėdha, e cila do tė ketė formėn e njė institucioni. Ne dėshirojmė qė tė gjithė klientėt tanė tė shijojnė nė maksimum ditėt e tyre speciale. Praktikisht puna jonė ka filluar edhe pse ambientet e agjencisė janė nė pėrfundim e sipėr. 37. Ēfarė dhuntish mendon se ke? 38. Si e vė nė provė veten? A je nė provė tani? Mendoj se ēdo detyrė e marrė pėrsipėr, ēdo angazhim, ėshtė njė provė mė vete duke na dhėnė tė kuptojmė mė shumė pėr veten. 39. Kur has nė pengesa si kundėrvepron? Zakonisht nuk jam tip qė kundėrveproj dhe tė luftoj shumė kur frustrohem pėr diēka. 40. Ku do tė arrish pas njė viti? Kur mendon tė tėrhiqesh? Pas njė viti dua tė kem arritur tė bėj diēka tė vlefshme, qė do tė jetė investim pėr tė ardhmen time. 41. Kė ke dėmtuar gjatė rrugės tėnde? Me vetėdije, asnjė! Nuk mė ėshtė dashur tė shkel mbi tė tjerėt pėr tė arritur kėtu ku jam. 42. Kur ke puthur pėr herė tė parė? Kė dhe si ndodhi? Prindėrit e mi kur isha e vogėl. 43. Me kė je dashuruar pėr herė tė parė? Sa zgjati kjo dashuri? 44. Kė personazh tė njohur shqiptar apo tė huaj do tė ftoje nė njė mbrėmje? Nuk kam idhuj apo personazhe qė t'i admiroj, ndaj nuk di ē'tė them pėr kėtė. 45. Tė pėlqejnė Krishtlindjet? Ėshtė festa ime e preferuar. E gjithė ajo periudhė mė stimulon energji pozitive. 46. Cila ėshtė shprehja steriotipe qė tė pėlqen mė shumė? Nuk kam. 47. Kush ėshtė kėnga, libri, filmi, kėngėtari, artisti yt mė i preferuar? Nga kėngėt pėlqej tė gjitha kėngėt e Ermalit, ha,ha, ha. Nga librat "Vetėm njė herė nė jetė" tė Daniel Still, si film pėlqej "Brave Heart" tė Mel Gibson. 48. Cila ėshtė ajo gjė qė nuk mund ta bėje kurrė? Tė qėnit doktoreshė. 49. Ku do tė jetoje po tė ishte plotėsisht i lirė pėr tė zgjedhur? Nuk do ta ndėrroja Shqipėrinė pėr tė jetuar nė vend tjetėr edhe sikur tė isha e lirė. 50. Cili ėshtė personazhi yt mė i dashur nė filmat vizatimorė? Tomi & Xherri. Jeteshkrimi Emri: Amarda Mbiemri: Toska 05.03.1982 Tiranė Mosha: 25 vjeē Arsimimi: tetėvjeēare dhe e mesme shkolla e Baletit. Shkolla e lartė, gati diplomimi pėr Psikologji Karriera: drejtuese prej tre vjetėsh e spektaklit "Portokalli" 2000, pjesė e trupės sė Albi Nakos nė TV-Klan 2002, prezantuese e spektaklit Netė vere nė TVKlan 2003, prezantuese e shorteut tė Coca Colės Prezantuese e festivalit tė kėngės popullore qytetare

Tiranaobserver

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 10:09 am

"Komplimenti "ti nuk je normal " ėshtė miu nė mal !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 1:40 pm

Mė vret me heshtje e ngadalė !

Pėrrallė pa kripė diletanti !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga komshiu prej Sun May 18, 2008 3:35 pm

Komplimenti me i "forte" e jo me i fundit (zakonisht nuk me bejne shume komplimente)
-Uaaaaa!!!!! Tregoni per 20-vjecar! (Une i kam kaluar dhe e tregoj ne paraqitje se kam kaluar te 40-tat) E, ky s'ka qene kompliment, me falni por ishte nje budallallek nga ajo qe ma tha.
Miqte e mi! Te dime edhe kur te japim komplimenta, edhe si t'i japim....
Respekte!
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga nardlushnja prej Sun May 18, 2008 3:52 pm

Komshi une besoj se ka dash tju afrohet.
Komplimenti i fundit qe me eshte bere mua

Qenke nxire shume
No
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga Musafir prej Mon May 19, 2008 10:13 pm

lana shkruajti:Kjo qenka si Evge,


A do sapun apo krem tė zbardhesh!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga Musafir prej Fri May 23, 2008 10:51 pm

krem "sungolld" te nxiem

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga komshiu prej Fri May 23, 2008 11:39 pm

nardlushnja shkruajti:Komshi une besoj se ka dash tju afrohet.
No


Thua te ishte e vertete dhe une "s'e kuptova"? Edhe mbase.... Hahahahahaha Very Happy Very Happy Very Happy
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga Musafir prej Sun May 25, 2008 10:44 pm

Ohh tani sa me tha dikushh ... por avatarit jo mua!!! hahahahahahaha

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga bledikorcari prej Mon May 26, 2008 10:43 am

age sbesoj se ta thashe une:) sepse une e njoh kete ne avatarin tend:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga Musafir prej Mon May 26, 2008 7:53 pm

Ia lė ndėrgjegjes sė asaj qė di vetėm tė ofendoj! Dhe pastaj , shtihet se nuk ėshtė ajo !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga Musafir prej Mon May 26, 2008 7:54 pm

Ajo qė e ka zemrėn e zezė dhe fytyrėn tė tillė e ka!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga Borebardha prej Fri May 30, 2008 1:07 am

hajd te te puth pak faqet e bardha
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KOMPLIMENTI I FUNDIT QE KENI MARR?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi