ME DISPONON..?

Shko poshtė

default ME DISPONON..?

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 7:05 pm

Qetsia shpirtrore .

Vazhdim te mbare.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: ME DISPONON..?

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 8:22 pm

Kenga

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: ME DISPONON..?

Mesazh nga Musafir prej Thu May 15, 2008 9:09 pm

Ty

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: ME DISPONON..?

Mesazh nga Musafir prej Fri May 16, 2008 10:28 am

gjumi

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: ME DISPONON..?

Mesazh nga Musafir prej Fri May 16, 2008 7:42 pm

Disponimi i njerėzve mė disponon edhe mua

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: ME DISPONON..?

Mesazh nga Musafir prej Sat May 17, 2008 2:56 pm


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: ME DISPONON..?

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 10:51 am


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: ME DISPONON..?

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 1:03 pm

Buzeqeshja e juaj

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: ME DISPONON..?

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 1:36 pm

Loti dhe vuajtja jote?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: ME DISPONON..?

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 1:37 pm

Nje klik prap ben zhurme

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: ME DISPONON..?

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 2:08 pm

Ha ha ha ēfarė vetmie
nė kėt jetė krenarie !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: ME DISPONON..?

Mesazh nga Musafir prej Fri May 23, 2008 10:56 pm

ata qe se duan vete

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: ME DISPONON..?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi