Biseda telefonike e Trebickes dhe Diverolit per trafikun e armeve (GERDECI)

Shko poshtė

default Biseda telefonike e Trebickes dhe Diverolit per trafikun e armeve (GERDECI)

Mesazh nga bledikorcari prej Sat May 17, 2008 8:34 am

Ja telefonata e incizuar e trafikanteve, e organizatoreve qe edhe pse jo te ditur nga publiku pasi politika i mbron, ato ne menyre te drejteperdrejte kane lidhje me trafikimin e armeve dhe tragjedine e Gerdecit.

Degjojeni vete dhe binduni:

https://www.youtube.com/watch?v=O4kxSpIBago
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Biseda telefonike e Trebickes dhe Diverolit per trafikun e armeve (GERDECI) N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi