Chit-chat..

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Mon May 19, 2008 12:54 am

ardit shkruajti:Degoni ju zotrote kush ka citue Nardi? askush! pse duet te fusni grindje mes antareve
Se kupton se je i padeshirum ketu! a1
Lus Albmigrantin: per percarje mes antareve ti bllokohet hyrja ne kete forum ose le te jete si paralajmerim.
A cme shkrive se qeshuri

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga nardlushnja prej Mon May 19, 2008 8:23 pm

Edhe nje here bej thirrje per qetesi dhe mirekuptim.
Te pakten te respektoni punen e albemigrantit
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Chit-chat.. - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Tue May 20, 2008 6:23 pm

Age shkruajti:Po e dija, dhe me pelqen shume.
e mbaj gjithmone ne Desktop.

Po deshe ti edhe jashtė desktopit e nxierr, e sjell nė miqėsi. Por, nga xhelozia e di se nuk e bėn!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Tue May 20, 2008 11:25 pm

Nuk kuptoj se pėr ēka e kanė fjalėn ! Ters shkon puna kėtu!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Musafir prej Fri May 23, 2008 10:55 pm

hahahahahaha sa mire jam ju si u kam

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Chit-chat..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi