EUROVIZION 2008

Shko poshtė

default EUROVIZION 2008

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 23, 2008 11:19 am

die ne darke erdhi dhe radhe e shqiperise me kengetaren 16 vjecare olta boka ne skenen e beogradit.olta me nje ze shume melodik kendoi bukur duke fituar zemrat e atddashesve evropiane duke e votuar dhe duke e derguar ate ne fazen finale qe do te behet te shtune ne darke.ne salle u ngrit dhe nje flamur shqiptar dhe ai qe e ngriti duhet bere hero.
i urojme oltes suksese ne finalen e te shtunes dhe urojme qe kete vit te zeme nje vend te mire ne klasifikim.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : EUROVIZION 2008 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: EUROVIZION 2008

Mesazh nga nardlushnja prej Fri May 23, 2008 8:46 pm

Suksese Oltes.
Bravo flamurtarit.Ai/ajo vertete duhet te behet hero.Ngriti flamurin tone ne zemer te beogradit.
I Lumte
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : EUROVIZION 2008 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi