A Krijon problem feja ne dashuri??

Shko poshtė

default A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga Musafir prej Sat May 24, 2008 7:34 pm

Po e hapi ket tem ndoshta esht pak banale por me falni... ne qofse lind nje dashuri e madhe, ne mes nje qifti qč jan tč njč kombi dhe kan dy feje tč ndryshme si do tč reagoni per bashkim jetsor?kjo pyetje vlen per te dy gjinit, si do mos neve djemve shpesh na ka ndodh ky rast... pershendes te gjith.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga Musafir prej Mon May 26, 2008 12:28 am

Jo! hic fare !?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga ALbo prej Mon May 26, 2008 12:50 am

lana shkruajti:Po e hapi ket tem ndoshta esht pak banale por me falni... ne qofse lind nje dashuri e madhe, ne mes nje qifti qč jan tč njč kombi dhe kan dy feje tč ndryshme si do tč reagoni per bashkim jetsor?kjo pyetje vlen per te dy gjinit, si do mos neve djemve shpesh na ka ndodh ky rast... pershendes te gjith.
Nuk e di ndoshta se kam kuptu mire ose eshte gabim ortografik por po pergjigjem si djale qe jam:
Aspak problem feja,mjafton te jete shqiptare partnerja ose me mire njeriu i zemres.


Edituar pėr herė tė fundit nga ALbemigranti nė Tue Jul 08, 2008 10:36 pm, edituar 1 herė gjithsej
avatar
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga bledikorcari prej Mon May 26, 2008 10:14 am

lana ke bere gabim me ate fjaline me lart qe ta ka cituar ADMINI ???
per mua ska fare problem se cfare feje eshte vajza,kam pasur lidhje me shume vajza nga cdo fe qe egziston dhe nga ana ime ska pasur probleme
avatar
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti :
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga Borebardha prej Fri May 30, 2008 12:12 am

Per mua nqs ka respekt reciprok,feja s'eshte me problem.
avatar
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga nardlushnja prej Mon Jul 07, 2008 6:06 pm

Feja nuk ka qene asnjehere problem ne lidhjet e nje cifti.
Ne shqiptaret jemi me demokratet ne bote ne lidhje me kete drejtim
avatar
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 48
Shteti :
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga ledja prej Sun Jul 13, 2008 3:34 pm

munde te them qe shqiperia eshte nje nga vendet me tolerant persa i perket fes, keshtu qe nuk mendoj te jet problem per nje cift.

ledja
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 32
Location : itali
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi