KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN?

Shko poshtė

kush do jete fituesi i kampionatit europian?

KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? I_vote_lcap0%KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? I_vote_lcap0%KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? I_vote_lcap17%KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? I_vote_rcap 17% 
[ 1 ]
KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? I_vote_lcap33%KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? I_vote_rcap 33% 
[ 2 ]
KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? I_vote_lcap17%KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? I_vote_rcap 17% 
[ 1 ]
KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? I_vote_lcap17%KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? I_vote_rcap 17% 
[ 1 ]
KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? I_vote_lcap0%KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? I_vote_lcap16%KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? I_vote_rcap 16% 
[ 1 ]
KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? I_vote_lcap0%KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 6

default KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN?

Mesazh nga bledikorcari prej Mon May 26, 2008 7:22 pm

kush mendoni se do jete fituesi i kampionatit europian?
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN?

Mesazh nga nardlushnja prej Tue May 27, 2008 10:00 pm

Une nuk marr vesh nga futbolli.
Votova per portugaline sepse para kater vitesh nuk e mori ,dhe na merziti te gjitheve.
Fundja fundja le ta marre kush te doje,vetem Greku te eliminohet nje ore e me pare se nuk i honeps dot
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN?

Mesazh nga komshiu prej Wed May 28, 2008 10:35 pm

Une votova per Gjermanine, per tifozllik, por te them te drejten, nuk e di mire gjendjen e futbollit Europian affraid
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN?

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 29, 2008 7:58 am

edhe une votova per gjermanine sepse jam tifoz i gjermanit qe femije
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN?

Mesazh nga Borebardha prej Tue Jun 17, 2008 4:55 pm

votova GJermanine,por dhe /hollanda eshte shume mire
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN?

Mesazh nga nardlushnja prej Tue Jun 17, 2008 8:11 pm

Per mua nuk ka rendesi.
U kenaqa qe u skualifikua greku cheers
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN?

Mesazh nga ALbo prej Wed Jun 18, 2008 9:31 pm

Italia
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN?

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 20, 2008 12:16 am

Fiton Portugalia me Gjermanine
Fiton Hollanda me Rusine
Fiton Spanja me italine
Dhe Turqine me kroacine nuk e di akoma, do doja Kroacia, por keta turqit , turq ngelen..

Gjithsesi Kupen e merr HOLLANDAAAAAAAAAAA

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN?

Mesazh nga komshiu prej Fri Jun 20, 2008 5:35 pm

nardlushnja shkruajti:Une nuk marr vesh nga futbolli.
Votova per portugaline sepse para kater vitesh nuk e mori ,dhe na merziti te gjitheve.
Fundja fundja le ta marre kush te doje,vetem Greku te eliminohet nje ore e me pare se nuk i honeps dot


Ngadale miku im! Per futboll flasim, jo per perfitime te ndryshme nacionale. Te mos jemi kaq .... nuk di c'te them.

Greku mbetet grek, sido qe te ndodh, por futbolli mbetet futboll, sido qe te ndodh.
Nderime i dashur!
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN?

Mesazh nga bledikorcari prej Fri Jun 20, 2008 6:42 pm

portugalia e hengri,iku nje.gjermani mbetet gjerman,kane thene ne te kaluaren qe lozin dy skuadra por ne fund te ndeshjes fiton gjithmone gjermania:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN?

Mesazh nga nardlushnja prej Fri Jun 27, 2008 7:45 pm

komshiu shkruajti:
nardlushnja shkruajti:Une nuk marr vesh nga futbolli.
Votova per portugaline sepse para kater vitesh nuk e mori ,dhe na merziti te gjitheve.
Fundja fundja le ta marre kush te doje,vetem Greku te eliminohet nje ore e me pare se nuk i honeps dot


Ngadale miku im! Per futboll flasim, jo per perfitime te ndryshme nacionale. Te mos jemi kaq .... nuk di c'te them.

Greku mbetet grek, sido qe te ndodh, por futbolli mbetet futboll, sido qe te ndodh.
Nderime i dashur!

Komshi i nderuar
Une sinqerisht shpreha ate qe me ndjente zemra,sepse greku nuk ka futboll.Vetem me ne shqiptaret dine te lozin.
Edhe ne 2004 qe moren kamp.evropian siduket zoti i fotbollit flinte gjume
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN?

Mesazh nga nardlushnja prej Fri Jun 27, 2008 7:46 pm

Ndersa per ndeshjen finale dua qe te fitoje spanja dhe jo gjermani
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUSH DO JETE FITUESI I KAMPIONATIT EUROPIAN?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi