Dashuria dhe shoqeria

Shko poshtė

default Dashuria dhe shoqeria

Mesazh nga Borebardha prej Fri May 30, 2008 1:10 am

Si mendoni ne fazen e tanishme te jetes suaj eshte me e rendesishme dashuria apo shoqeria?
Cfare gjeni te nje mik/e qe nuk e ka i dashuri juaj ose anasjellas?
avatar
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Dashuria dhe shoqeria

Mesazh nga SONIA prej Fri May 30, 2008 1:25 am

o Borebardha po jep nje pergjigje vete nje here....
avatar
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 30
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Dashuria dhe shoqeria

Mesazh nga Borebardha prej Fri May 30, 2008 1:30 am

shoqeria se mund te dalesh me shume meshkuj njekohesisht Very Happy
pergjithesisht me shoket flas me hapur dhe kem me pak pergjegjsi ndersa me te dashuri ka shume shuume dashuriiii
avatar
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Dashuria dhe shoqeria

Mesazh nga SONIA prej Fri May 30, 2008 2:04 am

qe sia vlen te shkosh me shume meshkuj njekohesiht
ska lezet...per mendimin tim....
avatar
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 30
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Dashuria dhe shoqeria

Mesazh nga Borebardha prej Fri May 30, 2008 2:06 am

Eh Sonja je e vogel akoma ti per tia ndjere lezetin ketyre gjerave...
Prit sa te rritesh dhe pak,do lulezojne princa te kalter si kerpudhat pas shiut e sdo kesh te zgjedhesh me pare
Very Happy
avatar
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Dashuria dhe shoqeria

Mesazh nga SONIA prej Fri May 30, 2008 2:19 am

pse ashtu te ka ndodhur dhe ti Borebardha??
avatar
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 30
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Dashuria dhe shoqeria

Mesazh nga Borebardha prej Fri May 30, 2008 2:25 am

Pooo dhe jam me single se kurre,por nqs ti do po te prezantoj dhe ca ty sa tia marresh doren vet Laughing
avatar
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Dashuria dhe shoqeria

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 30, 2008 9:06 am

sigurisht shoqeria eshte me e rendesishme,te dashur/a gjen sa te duash,shoke qe te len koken per ty sgjen perdite.
avatar
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti :
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Dashuria dhe shoqeria

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi