Filmi i preferuar

Shko poshtė

default Filmi i preferuar

Mesazh nga Borebardha prej Sun Jun 01, 2008 1:27 am

Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar ose i huaj?
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Filmi i preferuar

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 02, 2008 11:04 am

Borebardha shkruajti:Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar ose i huaj?
kodi davicit

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Filmi i preferuar

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Jun 02, 2008 11:22 am

the goodfather dhe mbreti i unazave,nga filmat shqip me pelqen shume filmi dora e ngrohte.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Filmi i preferuar N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Filmi i preferuar

Mesazh nga ALbo prej Mon Jun 02, 2008 4:07 pm

Borebardha shkruajti:Cili eshte filmi juaj i preferuar shqiptar ose i huaj?
La bela mafia
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Filmi i preferuar

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 02, 2008 6:21 pm

Debatiku

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Filmi i preferuar

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 02, 2008 6:22 pm

Flaka e maleve dhe I teti nė bronx

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Filmi i preferuar

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 03, 2008 12:59 am

"Emblema e dikurshe"

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Filmi i preferuar

Mesazh nga Borebardha prej Wed Jun 04, 2008 1:45 am

titanicccc
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Filmi i preferuar

Mesazh nga Vizitor prej Thu Jun 05, 2008 11:37 pm

Borebardha shkruajti:titanicccc
ne nje mendje

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Filmi i preferuar

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi