ne cfare viti do deshironit te jetonit?

Shko poshtė

default ne cfare viti do deshironit te jetonit?

Mesazh nga bledikorcari prej Tue Jun 03, 2008 1:29 pm

shume njerez kane deshire te kishin jetuar ne epoka te ndryshme,si persh ne kohen e ilireve/romakeve/grekeve te vjeter,ne kohen mesjetare,ne te ardhmen apo ku di une.thoni deshiren tuaj se ne ke kohe apo epoke te njerezimit do kishit deshire te jetonit?
ps:une kam deshire te kisha jetuar ne kohen e rilindjes,atehere kur ata burra te medhenj dhe koka kombetare shkruanin,luftonin per kombin tone dhe lane vepra qe skane per tu shuar asnjehere.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : ne cfare viti do deshironit te jetonit? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: ne cfare viti do deshironit te jetonit?

Mesazh nga nardlushnja prej Tue Jun 03, 2008 6:15 pm

Une nuk do ta nderroja kohen time me asgje
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : ne cfare viti do deshironit te jetonit? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: ne cfare viti do deshironit te jetonit?

Mesazh nga komshiu prej Tue Jun 03, 2008 8:19 pm

Une do te kisha deshire te isha njeri nga bijte e Adamit e Eves (Jo Kaini) Razz
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: ne cfare viti do deshironit te jetonit?

Mesazh nga Borebardha prej Wed Jun 04, 2008 1:36 am

ne vitin 2008 hahaha
dhe ndoshta ne SPARTE,ne antikiet
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: ne cfare viti do deshironit te jetonit?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Jun 05, 2008 11:35 pm

dhe une ne sparte do doja te isha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: ne cfare viti do deshironit te jetonit?

Mesazh nga Borebardha prej Fri Jun 06, 2008 1:02 am

Princi shkruajti:dhe une ne sparte do doja te isha
normale ku do vesh pa mua ti?!!!
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: ne cfare viti do deshironit te jetonit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi