Miq tė dashur poeti dhe krijuesi ynė feneri ka ditėlindjėn

Shko poshtė

default Miq tė dashur poeti dhe krijuesi ynė feneri ka ditėlindjėn

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 05, 2008 2:35 pm

Feneri poeti i nderuar

Ju uroj nga zemra gezuar ditelindjen dhe u befshi 100 vjeē.
Ju uroj shendet te plote dhe lumturi.
Ju uroj fat dhe drite ne ēdo hap te na ndrisni dhe ne !
Ju uroj qe pena juaj mos pushoje kurre se shkruari !
Gezuar edhe 100
Edituar pėr herė tė fundit nga Age nė Wed Jun 11, 2008 6:58 pm, edituar 4 herė gjithsej

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Miq tė dashur poeti dhe krijuesi ynė feneri ka ditėlindjėn

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 05, 2008 2:39 pm


feneri
Ju uroj nga zemra Ditlindjen, dhe shpreh deshiren qe vitet qe vin pas te jen te gjitha me te bukura dhe me te lumtura ne jeten tuaj, ku do qe ju Jetoni
Shendeti dhe Dashuria qofshin me ty.Edituar pėr herė tė fundit nga Age nė Tue Jun 10, 2008 12:52 am, edituar 1 herė gjithsej

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Miq tė dashur poeti dhe krijuesi ynė feneri ka ditėlindjėn

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 05, 2008 2:45 pm

feneri

Le te te jete ky Vite i realizimeve te endrrave tuaja.

Edituar pėr herė tė fundit nga Age nė Tue Jun 10, 2008 12:59 am, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : [url=https://servimg.com/image_preview.php?i=180&u=12325585][img]https://i.servimg.com/u/f42/12/32/55/85/5967ed10.gif[/img][/url])

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Miq tė dashur poeti dhe krijuesi ynė feneri ka ditėlindjėn

Mesazh nga bledikorcari prej Thu Jun 05, 2008 3:07 pm

fener,gezuar ditelindjen dhe 100-ndra te uroj nga zemra dhe tu ploresofshin endrrat e tua ne jete:)
avatar
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti :
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Miq tė dashur poeti dhe krijuesi ynė feneri ka ditėlindjėn

Mesazh nga Borebardha prej Thu Jun 05, 2008 4:14 pm

Fener gezuar ditelindjen!
avatar
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Miq tė dashur poeti dhe krijuesi ynė feneri ka ditėlindjėn

Mesazh nga komshiu prej Thu Jun 05, 2008 4:57 pm

Gezuar mik i dashur e i nderuar!

Qofsh i shendetshem e i lumtur!

Te dhente Zoti durim e nerva te forta te merresh me ne te gjithe!!!
avatar
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 108
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Miq tė dashur poeti dhe krijuesi ynė feneri ka ditėlindjėn

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 05, 2008 5:22 pm

Urime feneri, pac c'do te mire qe te do zemra !


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Miq tė dashur poeti dhe krijuesi ynė feneri ka ditėlindjėn

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 05, 2008 5:27 pm

Feneri: Qofsh i bekuar me shendet dhe lumturi ne keto njeqind vite qe te kane mbetur...Urime*


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Miq tė dashur poeti dhe krijuesi ynė feneri ka ditėlindjėn

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 05, 2008 5:41 pm

Poet i nderuar -feneri
GEZUAR. Edhe 100 vite te mbara per ty.
Gjithe te mirat.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Miq tė dashur poeti dhe krijuesi ynė feneri ka ditėlindjėn

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 05, 2008 5:54 pmGezuar feneri

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Miq tė dashur poeti dhe krijuesi ynė feneri ka ditėlindjėn

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 05, 2008 6:01 pm


  • Shum urime feneri te ndrite pena per edhe 100 vjet

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Miq tė dashur poeti dhe krijuesi ynė feneri ka ditėlindjėn

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 06, 2008 12:05 am

Miqtė e mi tė dashur !
Falemnderit pėr uratat !
U bėfshi shumėshekullor !

Meqe kėtė vit ditėlindja ime pėrputhet edhe me ditėlindjen e nipit tim Albinit pėrmes kėtij pranimi tė uratave dua t'ia postoj ca vargje. Besoj se mė lejoni !

NIPIT TIM ALBINIT !

(Me rastin e njėvjetorit )


Tungjatjeta nipi im Albin!
Prano prej gjyshit kėtė uratė !
Njėvjetori yt dhe mua mė rilind
do tė jetoj gjatė ! Shumė gjatė !

Dashamirėt e Forumit -
mė uruan tė bėhem shekullor!
Kėto ēast nipi im Albin ,
Gjyshi yt ! Ndjehet madhėshtor!

Kėto ēaste kur tė shkruaj vargjet
kėto ēaste kur malli mė treti,
Nė Elgjin ti bėn hapat, buzėqeshjen
si kupton lotėt, gurrė deti ?!

Se kupton pse Gjyshi i ngrysur rri !
Se se di si pleqėria ia beh nga lart!
Por, jam i lumtur qė rritesh , dhe unė bėhem i ri !
Ua them kėtė dashamirėve zemėrartė!

Atyre qė m'i lexojnė dhe rrudhat e ballit
Atyre qė kuptojnė mbi kokė ē'ėshtė bardhėsia!
Ua kthej pėrgjigjen : Qofshin shekullor !
Ta ndjejnė dashurinė qė rrezatojnė nipėria!...


(Falemnderit: Age, lepurush,bledikorcari, borbardha,komshiu, zemrushe, lana, feraveeeeeeeeee ! U bėfshi mijėvjeēarė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Miq tė dashur poeti dhe krijuesi ynė feneri ka ditėlindjėn

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 06, 2008 6:13 am


ALBIN u plaksh i zgjuar si feneriMusafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Fenare gezuar. Edhe 100 vite te mbara per ty.

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 10, 2008 1:06 amMusafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Miq tė dashur poeti dhe krijuesi ynė feneri ka ditėlindjėn

Mesazh nga bledikorcari prej Tue Jun 10, 2008 7:09 am

gezuar dhe albinit ditelindjen dhe u befte nje burre me mend dhe trim per atdheun kur te ritet
avatar
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti :
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Miq tė dashur poeti dhe krijuesi ynė feneri ka ditėlindjėn

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 10, 2008 5:39 pm

Pėr ju qė madhėruat ditėlindjen time dhe bėtė urata edhe pėr nipin tim:

Dėshiroj tė jeni shekullor e tė rrethuar me nipėr e mbesa duke festuar ēdo ditė tė vitit ēaste gėzimi , suksesi dhe lumturie!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Miq tė dashur poeti dhe krijuesi ynė feneri ka ditėlindjėn

Mesazh nga nardlushnja prej Wed Jun 11, 2008 6:08 pm

Fener
U befsh 100 vjece,dhe Ju uroj suksese ne rrugen tuaj.
Nipi Juaj Albini te jetoje sa malet e Shqiperise dhe me mjekerr te bardhe


(Me fal per urimin me vonese,por nuk kam qene on line shume kohe)
avatar
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 48
Shteti :
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Miq tė dashur poeti dhe krijuesi ynė feneri ka ditėlindjėn

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 6:26 pm

nardlushnja shkruajti:Fener
U befsh 100 vjece,dhe Ju uroj suksese ne rrugen tuaj.
Nipi Juaj Albini te jetoje sa malet e Shqiperise dhe me mjekerr te bardhe


(Me fal per urimin me vonese,por nuk kam qene on line shume kohe)

Tė falnderoj nardi, pėr kėtė uratė qė mė bėre edhe mua por edhe nipit tim Albinit! Uratat bėhen kurdoqoftė dhe pranohen sikur janė tė kohės, por nuk ke ēka u bėn unazave tė kurthuara nė kohė tė pakohė ! Megjithatė pėrgjithēka nė kėto momente falnderoj ata qė mė nderuan! Ishte kėnaqėsi ...!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Miq tė dashur poeti dhe krijuesi ynė feneri ka ditėlindjėn

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi