Dikur...diku....dikush....

Shko poshtė

default Dikur...diku....dikush....

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 1:33 pm

Dikur....diku....dikush..... me tha

Shembull me bente me te lumtur

Them se e kuptut lojen si funksionon tashme

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Dikur...diku....dikush....

Mesazh nga bledikorcari prej Wed Jun 11, 2008 2:16 pm

dikush dikur me tha qe do behesha pilot por.... ja ku jam me kembe ne toke dhe jo me koke ne ajer.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Dikur...diku....dikush.... N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi