Cfare e ben njeriun te pushtetshem?

Shko poshtė

default Cfare e ben njeriun te pushtetshem?

Mesazh nga Borebardha prej Tue Jun 17, 2008 4:52 pm

Cfare e ben nje njeri,sipas jush te pushtetshem?
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare e ben njeriun te pushtetshem?

Mesazh nga Borebardha prej Tue Jun 17, 2008 4:53 pm

Paraja....
mbrojtja e reputacionit...
suksesi ne jete...
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare e ben njeriun te pushtetshem?

Mesazh nga nardlushnja prej Tue Jun 17, 2008 8:16 pm

Paraja
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Cfare e ben njeriun te pushtetshem? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare e ben njeriun te pushtetshem?

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 20, 2008 5:20 am

Zot rujna mendte, e jepna shnet, se leket spijne uje.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare e ben njeriun te pushtetshem?

Mesazh nga komshiu prej Fri Jun 20, 2008 5:19 pm

Borebardha shkruajti:Paraja....
mbrojtja e reputacionit...
suksesi ne jete...

Do te thoja, suksesi ne jete. Kjo nenkupton gjithmone parane, te tjerat jane te dores se dyte e te trete..
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare e ben njeriun te pushtetshem?

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 20, 2008 6:35 pm

Age shkruajti:Zot rujna mendte, e jepna shnet, se leket spijne uje.
Spine spine uje, po ujin e kthen perpjete paraja.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare e ben njeriun te pushtetshem?

Mesazh nga bledikorcari prej Fri Jun 20, 2008 6:37 pm

ne kohen moderne dmth ne kohen e sotme te gjitha materialet e bejne njeriun te pushtetshem.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Cfare e ben njeriun te pushtetshem? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare e ben njeriun te pushtetshem?

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 20, 2008 10:20 pm

nardlushnja shkruajti:Paraja


Dhe Pela nardi, pse nuk e pėrfundon mirė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare e ben njeriun te pushtetshem?

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 20, 2008 10:23 pm

Postim ofendues

Moderuar nga Nardlushnja

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare e ben njeriun te pushtetshem?

Mesazh nga nardlushnja prej Fri Jun 20, 2008 10:31 pm

E keqja eshte tek postimet ofenduese


Moderuar nga nardlushnja
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Cfare e ben njeriun te pushtetshem? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare e ben njeriun te pushtetshem?

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 21, 2008 12:52 pm

nardlushnja shkruajti:E keqja eshte tek postimet ofenduese


Moderuar nga nardlushnja


Mbahu nardo se t'u prishėn mushkėritė ! Mirė tė bėn njė maskė se do tė helmohesh!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare e ben njeriun te pushtetshem?

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 21, 2008 12:53 pm

bledikorcari shkruajti:ne kohen moderne dmth ne kohen e sotme te gjitha materialet e bejne njeriun te pushtetshem.

Veēmas ēibuku apo llullja kur e fut nė gojė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare e ben njeriun te pushtetshem?

Mesazh nga bledikorcari prej Sat Jun 21, 2008 1:53 pm

kujdes se mos te te futet gjekundi ai cibuku dhe te ngelet aty,ok?
di dhe une te pergjigjem ne te njejtin ton me ty.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Cfare e ben njeriun te pushtetshem? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare e ben njeriun te pushtetshem?

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 21, 2008 3:26 pm

Jashte teme


Edituar pėr herė tė fundit nga ALbemigranti nė Sat Jun 21, 2008 10:12 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : albemigranti)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare e ben njeriun te pushtetshem?

Mesazh nga ALbo prej Sat Jun 21, 2008 10:18 pm

eri M shkruajti:Jashte teme
Eri M te terhiqet verejtje per fyrje te antareve dhe stafit drejtues te forumit.
Per te mos u fshire postimet e juaja ju lutem postoni ne temat perkatese dhe mos fyeni antaret dhe drejtuesit e forumit, ne te kundert do kete masa ndaj jush deri ne perjashtim nga forumi.

Respekte.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

http://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare e ben njeriun te pushtetshem?

Mesazh nga Musafir prej Sun Jun 22, 2008 11:07 am

ALbemigranti shkruajti:
eri M shkruajti:Jashte teme
Eri M te terhiqet verejtje per fyrje te antareve dhe stafit drejtues te forumit.
Per te mos u fshire postimet e juaja ju lutem postoni ne temat perkatese dhe mos fyeni antaret dhe drejtuesit e forumit, ne te kundert do kete masa ndaj jush deri ne perjashtim nga forumi.

Respekte.


Paskeshit bėrė ndėrhyrje tė pa arsyeshme. Edhe vėrejtja qė ėshtė fare e panevojshme, sepse nė tėrėsi nuk i jep ato qė ju keni sjellur si pėrfundim! Po tė lexohen nė tėrėsi postimet nuk del ashtu!

Por, Ju edhe nga vetė tema prej ku delni e merrni masa, mund tė tregoni se keni lirinė dhe pushtetin e zgjedhjes me cilin do tė bshkėpunoni, cilin do tė anashkaloni e cilin do tė pėrparon, ndaj, nė kėtė klimė dhe kėto rrethana tė krijuara, u lus qė, tė hiqni edhe postimet e mia prej kėtij forumi, por jo t'mė zavendsoni me " musafir ", sepse ajo ėshtė hipokrizi!!!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare e ben njeriun te pushtetshem?

Mesazh nga Borebardha prej Sun Jun 22, 2008 4:59 pm

mmm..shfrytezimi i rastesive te duhura ne momentin e duhur...
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Cfare e ben njeriun te pushtetshem?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi