Pershkruaj vete !

Shko poshtė

default Pershkruaj vete !

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 5:23 am

Kte teme po hap me qellimin qe cdo anetar te pershkruaj veten ( se cfare tipi eshte) dhe anetaret e tjere le te gjykojne se sa te vertete jemi ne pershkrimin e sajPo ja nisi une
Me pelqejne tipat e zgjuar dhe te shkathet si dhe shoqeria e vertete, te tjerat i them me vone !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershkruaj vete !

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 7:14 am

"Universal"

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershkruaj vete !

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 6:18 pm

Age shkruajti:
Kte teme po hap me qellimin qe cdo anetar te pershkruaj veten ( se cfare tipi eshte) dhe anetaret e tjere le te gjykojne se sa te vertete jemi ne pershkrimin e sajPo ja nisi une
Me pelqejne tipat e zgjuar dhe te shkathet si dhe shoqeria e vertete, te tjerat i them me vone !


Qenke tamam si te do ai tipi...!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershkruaj vete !

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 6:19 pm

ferave shkruajti:"Universal"ferave, je vaj apo traktor sepse, firmat e tyre njė kohė tė gjatė e mbanin emrin " Univeverzal"!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershkruaj vete !

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 9:34 pm

ferave shkruajti:"Universal"


E vlershme ke qenė , je , e do tė jeshė! Tė kam lakmi pėr aftėsitė ! alien

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershkruaj vete !

Mesazh nga komshiu prej Thu Jun 19, 2008 10:05 pm

Po ju them edhe une dy gjera te vogla per "vete":

(Autoportret)

Jeta private… Me pronar shtetin.
Shenja zoodiakale… Peshore me gurė fallco.
Arsimi … Fillore natėn, kurse pasuniversitare, dhe master.
Aktiviteti… Shkrues i absurdit me laps dhe pa gomė.
Hobi… Gėnjeshtra.
E meta kryesore… I martuar njė herė dhe vetėm me njė grua.
Momenti mė i bukur… Dita e votimeve.
Ėndrra juaj… Tė dėgjoj njė gėnjeshtėr nga politikanėt.
Meraku nė dashuri…. Pėr motrėn e tretė tė Nelson Mandelės.
Personi qė ju vuri emrin… Ende nuk ia di emrin.
Padija mė e madhe… Kush e shpiku tė qeshurėn.
Filmi mė i bukur… Ai qė mė lemerit natėn nė gjumė.
Defekti… Nuk kam rrahur asnjėherė ndonjė politikan.
Kėngėtarė tė preferuar… Ezmerėt e dasmave.
Heronjtė tuaj… Ata qė vėnė miliona pa firmosur nė bordero.
Burri mė i zgjuar… Ai qė bėn budallain.
Ushqimi i preferuar… Prodhimet me kimikate.
Femra ideale… Ajo qė mė shau nga nėna.
Nostalgjia… Pėr drurin qė mė jepnin njėherėsh babai dhe motrat.
Urrejtja mė e madhe… Pėr ata qė mė bėnė kokėn dhe u kam bėrė kokėn. .
Veshja… Xhinse tė firmuara tek “Gabi” tė pėrdorura nga
emigrantė kongolezė.
Ngjyra e preferuar… Ajo qė vjen pas ēdo zgjedhjeje.
Personi mė i rėndėsishėm… Kryetari i OJQ-sė ku bėj pjesė.
Virtuti mė i ēmuar… Celulari.
Artistėt e preferuar… Brekografėt dhe sytjenografėt.
Idhulli juaj… Furrxhiu i lagjes.
Kulmi i poshtėrsisė…Tė thuash tė vėrtetėn.
Tė tjerėt pėr ju… Gjoja i menēur qė e mban veten pėr budalla.
Besimi…Ateisto-mysliman-kristiano-ortodokso-demokrato- socialist.
Gazetarė tė preferuar… Atyre qė nuk u lexoj dot shkrimet.
Qyteti i preferuar… Krraba.
Meraku… Qė nuk jam bėrė anėtar partie.
Synimi… Tė prishem dhe me mikun e fundit.
Ē`ėshtė dashuria… Seks dhe dru.
Hajdutėt… Njerėz qė kanė fatin e keq tė kapen.
Besimi tek e ardhmja… Si besimi tek e shkuara.
Ēasti mė i bukur… Kur bie nė shtrat pas edicionit tė lajmeve.
Vlera e njė burri… Kur i thotė gruas nė shumės: Ju dua!
Kafshėt qė pėlqeni… Ato qė nuk i hanė njerėzit.
Muzika qė pėlqeni… Ajo qė mė vyshk lulet e shtėpisė.
Ē`ėshtė paraja… Politikė + biznes – ndershmėri.
Pendimi juaj… Se shpesh kam qenė edhe i mirė.
Lavdia mė e madhe… Qė nuk kam bėrė turpe.
Turpi mė i madh… Qė nuk kam arritur asnjė lavdi.
Objekti mė i shenjtė… Bingot, ku i lė paratė pa t`i kėrkuar njeri.
Ėndrra sportive… Tė vrapoj nudo me Xhenifer Lopez.
Mendimi pėr femrat… Mazhorancė me opozitė homoseksualėt.
Ēfarė pune tė pėlqen… E atyre qė nuk punojnė fare.
Miqtė mė tė mirė… Ata qė nuk i kujtoj asnjėherė.
Ē`ėshtė ndershmėria… Njė luks i veshur me zhele.
Motoja juaj… Nuk kam bėrė keq qė tė jetoj me
moto.
Ēudia mė e madhe… Se si e gjithė bota qesh shqip.
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershkruaj vete !

Mesazh nga Borebardha prej Fri Jun 20, 2008 3:17 am

Tip tipik
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershkruaj vete !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi