17 vjecarja qe fiton 70 mije dollare ne muaj

Shko poshtė

default 17 vjecarja qe fiton 70 mije dollare ne muaj

Mesazh nga Vizitor prej Fri Apr 25, 2008 9:49 pm

17 vjecarja qe fiton 70 mije dollare ne muaj Dlatta10Njė webmastere 17 vjeēare e quajtur Ashley Qualls ka bėrė buje ne botėn e internetit dhe me gjerė pėr suksesin qe ka pasur dhe ka me faqen e saj tė internetit duke fituar njė shumė te jashtezakonshme parash muaj pas muaji. Faqja quhet Whateverlife.com dhe ka te beje me pamje dhe gjėra te tjera nė lidhje me MySpace dhe ėshtė tepėr popullore duke pasur 7 milione vizita unike ne muaj dhe 60 milione faqe te shikuara, gjė qe kembehet dhe ne shumen e madhe te parave qe fitohen ēdo muaj duke perdorur Adsense dhe ValueClick.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi