Hamilton: Nuk kam thėnė se jam mė i fortė se Sena

Shko poshtė

default Hamilton: Nuk kam thėnė se jam mė i fortė se Sena

Mesazh nga Vizitor prej Tue Oct 14, 2008 8:27 pm

“Nuk do tė mund ta thosha kurrė se jam mė i miri nga tė gjithė. Jam njė qėnie njerėzore dhe nga njė herė mund tė bėhen gabime,” – kjo ka qenė deklarata e fundit e Ljuis Hamiltonit. Piloti anglez i McLaren-it ka bėrė nė adresėn e tij nė internet njė rrėfim tė gjatė: “Nuk mund tė thosha kurrė se jam mė i miri, por jam njė pilot i Formulės 1, secili prrej nesh ka besim te vetja. Duhet tė hyjmė nė pistė me besim dhe tė pėrpiqemi tė fitojmė”, - tha ai. Nėse jam mė i zoti se Sena? “As kėtė nuk e kam thėnė ndonjėherė.”

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi