Pershendetje !!

Shko poshtė

default Pershendetje !!

Mesazh nga e llastuara prej Mon Dec 15, 2008 11:06 pm

Pershendetje te gjithve !!
Jam Bernadeta ose siq me njohin te gjith jam e llastuara edhe pse jam pak si Evil or Very Mad (dreci i vogel)hhahaha
Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

e falenderoj Arberin (shokun tim te ri ) qe me tregoi ket forum te bukur dhe shpresoj te ja kaloj mire mes jush !! kiss you all
e llastuara
e llastuara
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 16
Shteti : Pershendetje !! Ft9f57ew2up6dhrykpo
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 15/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje !!

Mesazh nga Vizitor prej Mon Dec 15, 2008 11:08 pm

mire se erdhe e llastuara cheers

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje !!

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Dec 15, 2008 11:10 pm

mire se na erdhe bernarda,te uroj qendrim te kendshem ne forumin tone modest Smile
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje !! N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje !!

Mesazh nga e llastuara prej Mon Dec 15, 2008 11:11 pm

Faleminderit
e llastuara
e llastuara
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 16
Shteti : Pershendetje !! Ft9f57ew2up6dhrykpo
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 15/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje !!

Mesazh nga ALbo prej Mon Dec 15, 2008 11:15 pm

Mire se erdhe Bernadeta kalo sa me mire.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje !!

Mesazh nga e llastuara prej Mon Dec 15, 2008 11:22 pm

quhem Bernadeta:oops: por megjith ate flm nga ju
e llastuara
e llastuara
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 16
Shteti : Pershendetje !! Ft9f57ew2up6dhrykpo
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 15/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje !!

Mesazh nga ALbo prej Mon Dec 15, 2008 11:26 pm

Na fal Bernadeta gjera qe ndodhin, me ket rast te pershendes dhe nje here.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje !!

Mesazh nga e llastuara prej Mon Dec 15, 2008 11:31 pm

ALbemigranti shkruajti:Na fal Bernadeta gjera qe ndodhin, me ket rast te pershendes dhe nje here.
ska gje e kuptoj se shume njeres nuk mund te me therasin tamam si e kam emrin hehe
e llastuara
e llastuara
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 16
Shteti : Pershendetje !! Ft9f57ew2up6dhrykpo
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 15/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje !!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi