Ku dhe si mendoni ta kaloni naten e vitit tė ri 2009 ?

Shko poshtė

default Ku dhe si mendoni ta kaloni naten e vitit tė ri 2009 ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue Dec 16, 2008 2:11 am

Meqė po i afrohemi vitit tė ri desha te bisedojme nė lidhje me atė se ku dhe si mendoni ta kaloni naten e vitit tė ri

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Ku dhe si mendoni ta kaloni naten e vitit tė ri 2009 ?

Mesazh nga Borebardha prej Tue Dec 16, 2008 3:26 pm

deri ne 12 me familjen pastaj besoj me shoqerine ne ndonje lokal ose pub
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi