Sa e vlersoni miqesin?

Shko poshtė

default Sa e vlersoni miqesin?

Mesazh nga Musafir prej Sat Apr 26, 2008 8:40 am

Do doja te dija opinionin e antareve se sa e vlersoje shoqerin?

Mendimet & opinionet tuaja jan te mirpritura

Respekte

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sa e vlersoni miqesin?

Mesazh nga nardlushnja prej Sun Apr 27, 2008 8:35 am

Shoqeria eshte si puna e veres qe pime
Sa me e vjeter te jete ajo,kaq mq e forte eshte
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Sa e vlersoni miqesin? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sa e vlersoni miqesin?

Mesazh nga Musafir prej Sun Apr 27, 2008 9:23 am

Shoqeria eshte fantastike dhe varet si e nderton,
po e pate me hile ta bajne me hile .
Shoqeria me hile eshte si puna e hijes te nje peme, qe
kure maron hija .....!!!!
Pa shoqeri mos lafte zoti njeri.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sa e vlersoni miqesin?

Mesazh nga Musafir prej Sun Apr 27, 2008 8:44 pm

Pėr miqėsinė ma mirė mund tė shprehet nardlushnja! Nuk e ka zgjedh kot edhe minifoton, sepse thonė : Kali ėshtė miku ma i mirė i njeriut! Edhe nė relacionin e miqėsisė ka pėrvojė !
Ndėrsa Age , ti fol pėr "Shoqėria me hile ėshtė si puna e hijes tė njė peme, qė kur maron hija ....!!!!", niset lufta e zallahija. Sigurish i di ato ma mirė dhe vazhdo !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sa e vlersoni miqesin?

Mesazh nga nardlushnja prej Sun Apr 27, 2008 9:14 pm

Le te perpiqemi te gjithe tok qe pema qe leshon hije te behet nje pyll i lulezuar dhe te kete hije gjithmon.
Le te perpiqemi qe te mos kete kurre lufte dhe zallahije flower
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Sa e vlersoni miqesin? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sa e vlersoni miqesin?

Mesazh nga Vizitor prej Sun Apr 27, 2008 9:19 pm

miqesine e vlersoj shume dhe perpiqem te krijoj sa me shume miqesi ketu ne mergim eshte e nevojshme te kesh miqesi te mire

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sa e vlersoni miqesin?

Mesazh nga Musafir prej Sun Apr 27, 2008 9:42 pm

Miqėsia ? Pėr mua miqėsia si mushkėria!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sa e vlersoni miqesin?

Mesazh nga bledikorcari prej Wed Apr 30, 2008 10:08 am

shoqeria eshte nje gje e shtrenjte dhe e shenjte per kedo.per mua eshte shume e rendesishme te kem nje shoqeri te mire dhe te skalitur neper vite
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Sa e vlersoni miqesin? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Sa e vlersoni miqesin?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi