Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

default Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Sat Apr 26, 2008 9:28 am

Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

me puthje, kenge, imazhe.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Thu May 01, 2008 11:06 am


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Thu May 01, 2008 11:07 am

Te pershendes dhe te dua shume

https://www.youtube.com/watch?v=G2HpuWjlGqI

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Thu May 01, 2008 11:09 am


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Thu May 01, 2008 11:14 am

PERSHENDETJE

Miqte e mij te dashur po ju le nje citat te vertete me ka bere shume pershtypje " U deshem ne nje kohe qe se beme kurre tonen ,u ndame ne nje kohe qe na beri perjetsisht te vehtet"

Cmund te me thoni ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Thu May 01, 2008 4:24 pm

I pėrshėndes nė Albemigrant tė gjithė tė mendojnė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Vizitor prej Thu May 01, 2008 8:54 pm

mirmrama

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 02, 2008 8:59 am

ju pershendes te gjitheve.

ps.lepurushe duhet te jesh shume e dashuruar,e?urime dhe te uroj te jesh gjithmone keshtu me ate qe do:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Fri May 02, 2008 8:55 pm

Bledikorēari a matemi kush e shpie ma larg !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga bledikorcari prej Sat May 03, 2008 3:15 pm

cte shpiem me larg o fener?plumbin apo gje tjeter??
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 4:51 pm

Nje pershendetje per ferave
Sherif, Rexhep, dhe Naser - Prej njė shpati ti
https://www.youtube.com/watch?v=ECkGvP9KBAM


Edituar pėr herė tė fundit nga Age nė Tue May 13, 2008 5:20 pm, edituar 1 herė gjithsej

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 5:18 pm

Per miqte e mi:
Alban Skenderaj - nje thirrje e deshperuar
https://www.youtube.com/watch?v=bj8M7wBqSkM

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 5:19 pm


Alban Skenderaj - Vetem ty-Sulltana
https://www.youtube.com/watch?v=7wjhCxzjs4c

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 8:11 pm


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 8:13 pm


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Wed May 14, 2008 12:40 am

fener, fener ! Mua mė harrove ?!!!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Fri May 30, 2008 5:04 pm

Mega Moderator
bledikorcari pershendetje dhe ju uroj postin e ri

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 30, 2008 5:38 pm

cfare posti???
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 30, 2008 5:39 pm

waaaaaa,tani e pashe,ju flm te gjitheve,albo rrofsh vllai
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga nardlushnja prej Fri May 30, 2008 6:14 pm

Pershendetje Albemigrandi dhe Bledi
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 30, 2008 6:22 pm

te pershendes dhe une nardi
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 1:05 am

pershendes anetaret qe jane on ne keto momente.....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Borebardha prej Sat May 31, 2008 1:08 am

Pershendetje Sonia dhe Princi
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga SONIA prej Sat May 31, 2008 1:10 am

pershendetje dhe per ty Borebardha...
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga eeri M prej Sat May 31, 2008 5:41 pm

pershendes dhe une....

eeri M
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 17
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi