Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Borebardha prej Thu Jun 12, 2008 12:56 am

"pershendes" gjithe ziliqaret dhe PERSHENDES gjithe stafin dhe antaret e forumit!
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 12, 2008 4:45 am

Borebardha shkruajti:"pershendes" gjithe ziliqaret dhe PERSHENDES gjithe stafin dhe antaret e forumit!
Kush si pas teje na qenka ziliqarja Unaaaaaaaaa puuuuuuuuu
Te gjith postimetve pervec te mijave qe kure ke hy ti jane te gjinive mashkullore, sa per mua jetofosh 100 vjet, Une kam jeten time te formuar ashtu si dua vete. Ben pak respek leri thumbat. jep shembull je dhe moderatore.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga bledikorcari prej Thu Jun 12, 2008 8:00 am

boll moj age se spo ta thot ty ate gje pore ka per eri-m,qe thote per postimet dhe moderatoret,kush ka zili le te punoje me mire se stafi eshte i hapur per nje qe punon per forumin eri-m.asnje ste ka thene qe stafi eshte i mbyllur per ty apo per ndonje tjeter qe punon per te miren e forumit.kete gje ta kesh parasysh.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 12, 2008 2:13 pm

Po pse eri M femer ju duke, borebardha e thekson ziliqaret ,
Hajt nje pershendetje per te gjite.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga bledikorcari prej Thu Jun 12, 2008 3:43 pm

le te jete cte doje,as qe me bie nder mend gjinia e saj/tij.ajo qe me intereson eshte mos hedhe thumbe por nqse ka qejf te hyje ne staf rruga eshte e hapur,mjafton mos meret me thashetheme,te jete me serioz/e dhe te shikoje ta bejme sa me te njohur forumin.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga komshiu prej Thu Jun 12, 2008 4:25 pm

Pershendes te gjith ata qe mendojne se u humbet fama e lavdia duke u caktuar apo mos caktuar si pjestare te stafit te forumit!!!!

Nje pershendetje te ngrohte shoqerore per Age dhe Borebardha
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 12, 2008 5:18 pm

bledikorcari shkruajti:le te jete cte doje,as qe me bie nder mend gjinia e saj/tij.ajo qe me intereson eshte mos hedhe thumbe por nqse ka qejf te hyje ne staf rruga eshte e hapur,mjafton mos meret me thashetheme,te jete me serioz/e dhe te shikoje ta bejme sa me te njohur forumin.
hi,si je be bledi a je mire,te prsh dhe te uroj cdo te mire.bye

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga bledikorcari prej Thu Jun 12, 2008 6:33 pm

po ti cu bere me yll?nga ke humbur keto dite?edhe une te uroj cdo te mire:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 4:18 pm

Pėrshėndetje tė posaēme pėr Peshku i artė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga bledikorcari prej Fri Jun 13, 2008 5:37 pm

pershendes ata qe do futen
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 6:53 pm

feneri shkruajti:Pėrshėndetje tė posaēme pėr Peshku i artė !

I bije ne grep peshku i arte nje drite fe.... Peshku i art i betohet qe do tja plotesoj tri deshira nese e
leshon drita e f.....!
- Deshira e pare? - e pyet peshku i arte.
- Qe te mos me tradhetoj voglushja. (pergjigjet drita e f.....)
-Deshira e dyte?
- Eedhe nese me tradhton, te mos e marr vesh...
- Deshira e trete?
- Edhe nese e marr vesh, te mos idhnohem shume...
_Cila nga deshirat i ngei drites s'e f.....pa plotesue? Asnjera sme eshte plotesua tha, po ty nuk kerkove nga une deshire te keshe voglushe, i tha peshku i arte. ( Udhe grepin ne det asnjehere si dijet. Ahahahahaaaa qeshen me lot.


Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 10:03 am

Pėrshėndes edhe ata qė kam nė zemėr edhe ata jashtė saj!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga bledikorcari prej Tue Jun 17, 2008 1:22 pm

pershendes ata qe me respektojne dhe ata qe sme respektojne.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Borebardha prej Tue Jun 17, 2008 4:25 pm

Pershendetje
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 20, 2008 7:16 am

Pershendetje !
Gold AG - Gurin e boj plumb (SHQIPĖRI ETNIKE)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 20, 2008 7:19 am

Adem Ramadani - Bashkimi Kombetar
pershendete !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga bledikorcari prej Fri Jun 20, 2008 9:36 am

miredita anetareve te forumit tone:) te keni te gjithe nje dite te mbare ne pune dhe ne jeten personale.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 20, 2008 9:38 am

miredita bledikorcari

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga bledikorcari prej Fri Jun 20, 2008 9:43 am

miredita lana,ckemi?
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Borebardha prej Sun Jun 22, 2008 5:10 pm

miredita
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga bledikorcari prej Sun Jun 22, 2008 9:02 pm

mirembrema te gjitheve anetareve.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer - Faqe 3 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendesni Anetaret Qe Keni Perzemer

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi