Forumi Albemigranti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Video politike

Shko poshtė

default Video politike

Mesazh nga Musafir Sat Apr 26, 2008 1:17 pm

Bardhyl Mahmuti - Magjistėr i Shkencave Politike

https://www.youtube.com/watch?v=Da8ykKCoDJo

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Video politike

Mesazh nga Musafir Sat Apr 26, 2008 1:19 pm

Tre deputetė tė kuvendit tė Shqipėrisė, Preē Zogaj, Arta Dade dhe Arian Starova, anėtarė tė komisionit pėr punėt e jashtme, vizituan dje zyrat e Kongresit amerikan pėr diskutime qė u pėrqendruan tek sfidat qė e presin vendin pas marrjes sė ftesės pėr nė NATO.


https://www.youtube.com/watch?v=CuBBuZQRZ8c

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Video politike

Mesazh nga Musafir Sat Apr 26, 2008 1:21 pm

Ekonomia e Kosoves perballet me shume sfida tani pas zgjidhjes sė statusit

https://www.youtube.com/watch?v=MyH3ouDO7FU

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Video politike

Mesazh nga Musafir Sat Apr 26, 2008 1:22 pm

Sali Berisha Kosova. Shqiperia. Albania Tirana Tropoja Gjakova Prishtina Prizren Taliban Al-kaida Ninja Kurva

https://www.youtube.com/watch?v=dG3wWlMkaKI

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Video politike

Mesazh nga Musafir Sat Apr 26, 2008 1:25 pm

Nė njė intervistė me Zerin e Amerikės, Kryetarja e Parlamentit te Shqipėrisė, Jozefina Topalli, mbėshtet njė propozim tė ditėve tė fundit nė Parlament, mbi disa amendamente ndaj Kushtetutės sė vendit. Ajo thotė se amendamentet e propozuara janė tė domosdoshme pėr tė mos krijuar kriza nė jetėn politike dhe parlamentare tė Shqipėrisė.

https://www.youtube.com/watch?v=lijt_rWdwl0

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default VIDEO MATERIALI nga aktiviteti i lėvizjes VETĖVENDOSJE

Mesazh nga Musafir Sat May 17, 2008 11:49 am

VIDEO MATERIALI nga aktiviteti i lėvizjes “VETĖVENDOSJE”


Tė nderuar miq, shqiptar kudo qė tė jeni,
Ju lutem, shikoni me vėmendje kėto dy VIDEO materiale interesante qė kanė tė bėjnė me aktivitetin e lėvizjes “VETĖVENDOSJE”:

E para ka tė bėj me intervenimin brutal tė policisė, ne bashkėpunim me burokratėt e inspekcionit komunal tė Prizrenit, e kryer mė datėn 30.05.2008, nė Prizren, kur lėvizja “VETĖVENDOSJE”- dega nė Prizren, kishte hapur njė ekspozitė paqėsore me karakter kulturor, nė tė cilėn prezantoheshin nė mėnyrė retroaktive dhuna policore qė permanent ushtrohet ndaj tyre.
Linku nė YOUTUBE:

https://www.youtube.com/watch?v=bMUhk2TBroM

I LUTEMI ZOTIT QĖ KJO TĖ MOS NDODH KURRĖ MĖ NĖ PRIZRENIN E LIDHJES SHQIPTARE!

* * *

2. Video materiali i dytė, ka tė bėj me incizimet nga protesta madhėshtore dhe dėnjėtoze, organizuar mė 9.5.2008, nė Prishtinė, nga ana e lėvizjes “VETĖVENDOSJE”, kundėr mbajtjes sė zgjedhjeve serbe ne Kosovė.
Linku nė YOUTUBE:

https://www.youtube.com/watch?v=FmwtGr7ZFkc

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Video politike

Mesazh nga bledikorcari Sat May 17, 2008 12:00 pm

Age shkruajti:Sali Berisha Kosova. Shqiperia. Albania Tirana Tropoja Gjakova Prishtina Prizren Taliban Al-kaida Ninja Kurva

https://www.youtube.com/watch?v=dG3wWlMkaKI

c'eshte kjo ninja kurva moj age???ahahahahahahaha
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Video politike N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Video politike

Mesazh nga Musafir Sat May 17, 2008 12:21 pm

Nikoll Lesi, Deputeti me Dashnoren ne nje Hotel
https://www.youtube.com/watch?v=hIh4xHvJf80

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Video politike

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi