Tė dish me kė tė ndash sekretet!

Shko poshtė

default Tė dish me kė tė ndash sekretet!

Mesazh nga Musafir prej Sat Apr 26, 2008 5:13 pm

Sekretet jane nje pjese e jetes tone .

Te gjithe kemi sekrete por jo te gjitha jemi ne gjendje ti mbajme per vete .

Ka sekrete qe i ndajme me motren ,vellane ,prinderit apo me shoqen apo me shokun e ngushte .

Por ka edhe nga ato sekrete qe nuk kemi mundesi t'ia themi askujt pervec se ti mbajme per vete deri ne vdekje .

Sekretet jane celesi i manaxhimit te situatave te ndryshme qe krijohen por vjen nje dite qe keto sekrete

shnderrohen ne sekrete te "erreta 'dhe fillojne te gerryejne perbrenda .

Behemi te ndergjegjshem per rendesine e nje sekreti dhe nese dikur mendonim qe ta ndanim ate sekret me dike

pasi kalon nje kohe mendon per rrethanat qe do krijohen dhe nuk je ne gjendje ta nxjerresh ate sekret .


Do doja te dija se sa jeni ne gjendje te ruani sekretet e vetes tuaj si dhe te dikujt qe ka besim tek ti

dhe e di qe ai sekret eshte midis teje dhe personit qe ta ka thene .

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Tė dish me kė tė ndash sekretet!

Mesazh nga nardlushnja prej Sun Apr 27, 2008 7:54 am

Une jam i mendimit se sekretet nuk ndahen.
Qe nga momenti qe dikush tjeter merr vesh te fshehten tuaj(qofte ky edhe personi me i afert i juaji),fjala sekret humb kuptimin e vertete te saj

Shaka
Personi qe mund te ndani sekretin jam vetem une.Po e mora vesh une nuk e merr vesh njeri tjeter.Kam nje te keqe vetem.Te gjitha i tregoj ne Google Ha ha ha ah
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Tė dish me kė tė ndash sekretet! N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Tė dish me kė tė ndash sekretet!

Mesazh nga Musafir prej Sun Apr 27, 2008 9:08 pm

nardlushnja shkruajti:Une jam i mendimit se sekretet nuk ndahen.
Qe nga momenti qe dikush tjeter merr vesh te fshehten tuaj(qofte ky edhe personi me i afert i juaji),fjala sekret humb kuptimin e vertete te saj

Shaka
Personi qe mund te ndani sekretin jam vetem une.Po e mora vesh une nuk e merr vesh njeri tjeter.Kam nje te keqe vetem.Te gjitha i tregoj ne Google Ha ha ha ah

Mirė e deshifrove nardi ! Megjithatė unė kam mendim tjetėr ! Mvaret pėr ēfarė sekretesh ėshtė fjala! Nėse bėhet fjalė pėr sekretin e daljes nė forum, jam dakord tė punojmė me to si e sa duhet tė bėjmė nivel!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Tė dish me kė tė ndash sekretet!

Mesazh nga Musafir prej Sun Apr 27, 2008 9:49 pm

Sekretet u besohen e kurrėsesi nuk ndahen!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Tė dish me kė tė ndash sekretet!

Mesazh nga bledikorcari prej Wed Apr 30, 2008 9:59 am

sigurisht qe nje sekret qe ta thote dikush nuk mund ta ndash me njeri tjeter sikur edhe vdekja te afrohet,edhe ne si njerez kemi sekrete te ndryshme te cilat ato pak me te rendesishme i ndajme me shoqerine tone kurse ato e rendesishmet i mbajme per vete.kete bej une.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Tė dish me kė tė ndash sekretet! N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Tė dish me kė tė ndash sekretet!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi