RREGULLORJA E FORUMIT

Shko poshtė

default RREGULLORJA E FORUMIT

Mesazh nga ALbo prej Sat Apr 26, 2008 8:32 pm

Mire se vini nė forumin Albemigranti
Rregullat bazė:
» Regjistrimi Falas
» Liria e shprehjes ėshtė e lirė
» Gjuha zyrtare Shqip
Rrepsisht ndalohen:
» Postimet me pėrmbajtje pornografike
» Reklamat e forumeve tjera ( pėrveq atyre partners)
» Shprehjet raciste, ofenduese dhe provokimet
Postimet:
» Shkrimet jane prone e autorit dhe forumit
» Replikat ti pėrmbahen temes
» Diskutimet dhe Postimet tė kene kulturė debatuese ( jo personale)
Moderimi ( Moderatoret)
» Moderatoret duhet te zbatojne rregulloren dhe moderojne temat
» Shkrimet e forumisteve nuk guxojnė tė fshihen nėse nuk janė thyer rregullat
» Pėr cdo fshirje moderatori ka obligim ta lajmeroj autorin e postimet
Stafi i Forumit:
» Admin dhe stafi gėzon tė drejten pėr te moderuar, levizur temat nė kategorit pėrkatėse dhe pėr ti fshirė apo ndaluar temat qė nuk janė ne pėrputhshmėri me rregulloren.
Ju faleminderit
Stafi i forumit
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi