Pershendetje per te gjithe!!!

Shko poshtė

default Pershendetje per te gjithe!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun Apr 27, 2008 1:25 am

erdha dhe une ne mesin tuaj,,,,,,mire se ju gjej:cheers:
po bej nje prezantim te shkurter:
emeri:Luna
origjina:nga Tirana
vendbanimi:Gjermani
vjet:24
profesioni:studente

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per te gjithe!!!

Mesazh nga Musafir prej Sun Apr 27, 2008 1:54 am

Mire se rierdhe LuNa

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per te gjithe!!!

Mesazh nga nardlushnja prej Sun Apr 27, 2008 7:43 am

Mire se erdhe LuNa midis nesh dhe urojme qe tja kaloni mire ne shoqerine tone
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendetje per te gjithe!!! N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per te gjithe!!!

Mesazh nga Musafir prej Sun Apr 27, 2008 9:31 pm

Age shkruajti:Mire se rierdhe LuNa


Mirėse erdhe ! Po ke qenė pėrpara qė thonė " rierdhe LuNa" pa atė parashesėn La !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per te gjithe!!!

Mesazh nga Musafir prej Sun Apr 27, 2008 9:32 pm

LuNa shkruajti:erdha dhe une ne mesin tuaj,,,,,,mire se ju gjej:cheers:
po bej nje prezantim te shkurter:
emeri:Luna
origjina:nga Tirana
vendbanimi:Gjermani
vjet:24
profesioni:studente


Mirė dukesh ! Si kalove nė vetmi ? Tė munduan apo jo ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per te gjithe!!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon Apr 28, 2008 3:15 pm

eri M shkruajti:
Age shkruajti:Mire se rierdhe LuNa


Mirėse erdhe ! Po ke qenė pėrpara qė thonė " rierdhe LuNa" pa atė parashesėn La !
ku kam qene perseri qe se ditkam une?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per te gjithe!!!

Mesazh nga Begu prej Mon Apr 28, 2008 11:40 pm

LuNa shkruajti:erdha dhe une ne mesin tuaj,,,,,,mire se ju gjej:cheers:
po bej nje prezantim te shkurter:
emeri:Luna
origjina:nga Tirana
vendbanimi:Gjermani
vjet:24
profesioni:studente

Prapė me ty LuNa ? Ku e ke atė parashtresėn La Luna apo ta kėputėn kur tė pėrjashtuan? Ani kėtu zgjate !

Begu
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 6
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 23/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per te gjithe!!!

Mesazh nga Begu prej Mon Apr 28, 2008 11:59 pm

U pėrshėndes tė gjithėve, veēmas mikun tim iliri

Begu
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 6
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 23/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per te gjithe!!!

Mesazh nga Vizitor prej Tue Apr 29, 2008 6:17 pm

Begu shkruajti:

Prapė me ty LuNa ? Ku e ke atė parashtresėn La Luna apo ta kėputėn kur tė pėrjashtuan? Ani kėtu zgjate !
per cfare me thoni se nuk po ju kuptoj o njeri?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per te gjithe!!!

Mesazh nga Musafir prej Tue Apr 29, 2008 6:21 pm

E ka marrė malli ndoshta e u shmall kur tė pa !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per te gjithe!!!

Mesazh nga Musafir prej Tue Apr 29, 2008 9:08 pm

Nė pėrshėndetjet e mia e pėrfshi edhe xhaxha

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per te gjithe!!!

Mesazh nga Musafir prej Wed Apr 30, 2008 3:05 pm

Pershendetje:
Remzije Osmani - Pa hile une ty te deshta

https://www.youtube.com/watch?v=4_C3QVRir5w

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per te gjithe!!!

Mesazh nga bledikorcari prej Wed Apr 30, 2008 6:43 pm

pershendetje luna dhe mireserdhe midis nesh:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per te gjithe!!! N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per te gjithe!!!

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 27, 2008 4:02 pm

Re: PREZANTOHUNI


bledikorcari
Anetar i Nderuar
Regjistruar: 10-04-2008
Vendbanimi: duke bere pushimet ne bagdat me bashkshortin tim nardlushnja
Postime: 116
keto ndodhi kane ndodhur ne kohat tona po ndodhin dhe tani do ndodhin edhe ne te ardhmen,nuk ka per tu ndaluar kjo gje perderisa une e zgjodha nardin, tani ca njerez le zirren , por ai mė kėnaqi...

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per te gjithe!!!

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 27, 2008 4:06 pm

Re: PREZANTOHUNI


10-06-2008, 06:33 #1
bledikorcari
Anetar i Nderuar
Regjistruar: 10-04-2008
Vendbanimi: duke bere pushimet ne bagdat me nardin tim tė zemres
Postime: 116
sa te shthurura jane femrat shqiptare?

--------------------------------------------------------------------------------

Ne nje emision te shijak televizion eshte bere nje sondazh le te themi dhe ka rezultuar se 75% e femrave shqiptare e tradhetojne te pakten nje here burrin ose te dashurin e tyre.Por 48% e tyre e tradhetonin e kishin tradhetuar me shume se nje here burrin apo te dashurin.Dhe 16% e tyre mbanin nje lidhje te gjate.
Vertet behet nje gje e tille nga femrat shqiptare???

Un♪7 u ndava nga ime shoqe e tani mė kruan nardi nga pas se e dua. Por edhe ai kruhet me komshiun.Jemi bėrė profesionistė qė kruhemi nga pas.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per te gjithe!!!

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 27, 2008 4:08 pm

Re: PREZANTOHUNI


Edituar pėr herė tė fundit nga bledikorcari nė Fri Jun 27, 2008 7:08 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : postim fyers)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per te gjithe!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi