Forumi Albemigranti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KUSH ISHTE ENVER HOXHA?

Shko poshtė

default KUSH ISHTE ENVER HOXHA?

Mesazh nga Vizitor Sun Apr 27, 2008 9:30 pm

Duke u nis nga shume forume qe diskutohet figura e enver hoxhes deshta me dite mendimit tuj te nderuar forumiste.
KUSH ISHTE ENVER HOXHA? Hoxha10


Edituar pėr herė tė fundit nga Admin nė Sun Apr 27, 2008 9:56 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : admin(img))

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUSH ISHTE ENVER HOXHA?

Mesazh nga Musafir Sun Apr 27, 2008 9:41 pm

Ish udhėheqėsi sovran i Shqipėrisė Socialiste, ku veproj Diktatura e Proletariatit, nėpėr forume ėshtė keqtrajtuar !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUSH ISHTE ENVER HOXHA?

Mesazh nga nardlushnja Sun Apr 27, 2008 9:43 pm

Enver Hoxha ,figure qe shkruhet me germa te arta

Te tjeret me pas ,atyre ,si u shkruhet emri.
Hapni tema edhe per ta
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 50
Shteti : KUSH ISHTE ENVER HOXHA? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUSH ISHTE ENVER HOXHA?

Mesazh nga Vizitor Sun Dec 14, 2008 6:15 pm

Diktator dhe antishqiptar ja cfar ishte

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: KUSH ISHTE ENVER HOXHA?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi