unehhhhh breeeeeeee

Shko poshtė

default unehhhhh breeeeeeee

Mesazh nga llastiki prej Mon Apr 28, 2008 2:54 pm

o mir se ju gjeta shok/shioqe/miq e dashamiras...
une jam..

emir: anonim
nciki: llastiki
mosha: 21vintila Smile
vendbanimi/vendlindja: gjakove/gjakove
hobi: basket bollin futbollin musiken Wink


shpresoj qe te kalojm mire me juve gjith kaloshi mire shpresoj se e bera nje prezentim te sqarushem e te mire Wink
kaloni mire Wink
forumin e gjeta nga nje antar/e i juj nga forumi im www.katoliket.com dhe hyra me pelqej ju mire presim dhe anej klm gjith Wink

llastiki
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 2
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 28/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: unehhhhh breeeeeeee

Mesazh nga ALbo prej Mon Apr 28, 2008 3:23 pm

Pershendetje dhe mire se erdhe llastiki ne forumin tone.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: unehhhhh breeeeeeee

Mesazh nga Musafir prej Mon Apr 28, 2008 3:27 pm

Mire se erdhe.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: unehhhhh breeeeeeee

Mesazh nga nardlushnja prej Mon Apr 28, 2008 7:10 pm

Mire se erdhe Llastiku
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : unehhhhh breeeeeeee N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: unehhhhh breeeeeeee

Mesazh nga llastiki prej Wed Apr 30, 2008 12:05 am

mire se ju gjetem ore vellezer si kaloni ?

llastiki
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 2
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 28/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: unehhhhh breeeeeeee

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi