Kane thene

Shko poshtė

default Kane thene

Mesazh nga Musafir prej Wed Apr 30, 2008 8:30 pm

Fatos Lubonja

Ketu nuk kemi te bejme me nje mallkim, as me nje fat te keq. Le te mos bejne teater duke treguar neper media poza mediatike politikanesh qe japin gjak. Ajo qe ndodhi ne Gerdec, eshte pasqyra me dramatike deri me sot e asaj se ku eshte katandisur vendi qe kemi ndertuar me duart tona. - Korrieri, 17 mars

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kane thene

Mesazh nga Musafir prej Wed Apr 30, 2008 8:31 pm

Fatmir Sejdiu

Beogradi zyrtar nuk e do Kosoven. Kosoven e duan te gjithe qytetaret e tjere, edhe ata serbe, qe jane te permbajtur ne keto veprime, prandaj ne jemi me ta dhe i inkurajojme qe t’i kthehen jetes normale. - Balkanweb, 20 mars

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kane thene

Mesazh nga Musafir prej Wed Apr 30, 2008 8:31 pm

Ari Han

Tani na duhet te mesohemi me kete ngjarje te re ne futbollin shqiptar dhe ne karrieren time. Eshte e rende, por une mendoj se te dyja palet ne fund do te arrijne ta gjejne gjuhen e perbashket per te miren e te gjitheve. Per nje gje duhet te jemi te gjithe koshiente: politika duhet te ndahet nga sporti. - Gazeta Shqiptare, 19 mars

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kane thene

Mesazh nga Musafir prej Wed Apr 30, 2008 8:32 pm

Saprtak Ngjela

Nese ekziston nje qeveri ne bote qe nuk e di se ndodhet nje fabrike armesh qe cmonton 12 km larg Tiranes, jashte te gjitha parametrave dhe prane nje qendre te banuar, kjo qeveri nuk mund te rrije dot me asnje minute. Nese e di, eshte e inkriminuar. Une them se kjo qeveri e di. - Shekulli, 20 mars

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kane thene

Mesazh nga Musafir prej Thu May 01, 2008 12:52 am

dr. Nesho Tupurkoski me rastin e kandidimit pėr deputet nė fushatėn elektorale tha:

Nėse deri tash hanim vezė qė i sillnim nga jashtė, tani e tutje do tė hajmė vezėt tona !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Kane thene

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi