"Ninja Bandit" nė New York mendohet tė jetė shqiptar

Shko poshtė

default "Ninja Bandit" nė New York mendohet tė jetė shqiptar

Mesazh nga Musafir prej Sat May 03, 2008 6:49 pm

"Ninja Bandit" nė New York mendohet tė jetė shqiptar
"Banditi Ninxha" qe ka vjedhur rreth 19 shtėpi ne Staten Island, New York mendohet tė jetė njė nga tre shqiptarė qė janė ndaluar nga policia dhe presin deportimin.

Policia e NY nuk ka fakte tė mjaftueshme pėr ta dėnuar shqiptarin, por ēėshtja ėshtė mbyllur dhe personi qė mendohet tė jetė "Banditi Ninxha" (vishej i gjithi me tė zeza) thjesht do tė deportohet nė Shqipėri.

Sipas policisė ai vepronte nė komunitetet shqiptare.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi