Arrest shtėpiak pėr autorėt e zhdukjes sė biznesmenit Remzi Hoxha, 13 vjet mė parė

Shko poshtė

default Arrest shtėpiak pėr autorėt e zhdukjes sė biznesmenit Remzi Hoxha, 13 vjet mė parė

Mesazh nga Musafir prej Mon May 05, 2008 2:40 pm

Arrest shtėpiak pėr autorėt e zhdukjes sė biznesmenit Remzi Hoxha, 13 vjet mė parė
Monday, 05 May 2008
Gjykata e Krimeve tė Rėnda ne Tiranė vendosi arrest shtėpie pėr tre ish drejtuesit e lartė tė Shėrbimit Informativ Kombėtar, Arben Sevxhini aktualisht drejtor i pėrgjithshėm i tatimeve nė Ministrinė e financave, Avni Kolashi dhe Putjon Meēe, ish inspektor tė shėrbimit sekret shqiptarė, ndėrkohė qė i pandehuri i katėrt Ilir Pumparo drejtues i lartė nė kėtė shėrbim ėshtė shpallur person nė kėrkim. Tė gjithė kėta persona akuzohen pėr rrėmbim torturė me pasoja tė rėnda deri nė vdekje tė biznesmenit Remzi Hoxha.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi