Prezantimi i Meshkujve

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

default Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga ALbo prej Thu Apr 17, 2008 1:57 am

Ketu prezantehen meshkujt.


Edituar pėr herė tė fundit nga ALbemigranti nė Fri Oct 10, 2008 11:53 pm, edituar 1 herė gjithsej
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga nardlushnja prej Tue Apr 22, 2008 7:15 am

Jam anetari me nickun nardlushnja.
Nicku im tregon emrin dhe origjinen time.
Sa per vendndodhjen Greqi.
Ju pershendes te gjitheve dhe mireseju gjeta.
Ne menyre te vecante albemigrantin qe me ftoi ne kete forum.

Tung
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Prezantimi i Meshkujve N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default pershendetje

Mesazh nga iliri prej Tue Apr 22, 2008 8:39 pm

Pershendetje. Jam Iliri. Punoj e jetoj ne emigracion si shum bashkatdhetar. Uroj admin per Web Faqen "Albemigranti", dhe i uroj gjithashtu suksese. Very Happy

iliri
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 5
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

http://iliriada.createmyboard.com/portal.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga ALbo prej Tue Apr 22, 2008 8:46 pm

Pershendetje dhe mire se erdhe iliri
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga Musafir prej Sat Apr 26, 2008 11:12 am

Pershendetje: quem Januz A.Sherifi lindur me 21-IV- 1960 ne Shkup i martuar me femi dhe i merguar atje ??????? !


Edituar pėr herė tė fundit nga Age nė Sun May 04, 2008 1:51 pm, edituar 1 herė gjithsej

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default PERSHENDETJE

Mesazh nga GENTI 10 prej Sat May 03, 2008 1:46 pm

PERSHENDETJE.quhem Genti.mu dha rasti qe pashe faqen e albemigrantit dhe me shtyu kureshtja te behem dhe une anetar i ketij forumi.faleminderit

GENTI 10
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga bledikorcari prej Sat May 03, 2008 3:04 pm

o age kur ke lindur???ne vitin 1060???ahahahahah qenke me i madh nga mosha se skenderbeu??ahahahahah shaka shoku shaka:)Smile
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Prezantimi i Meshkujve N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga Musafir prej Sun May 04, 2008 1:52 pm

Pershendetje ata qe jane ON dhe ata qe do vine!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga Musafir prej Sun May 04, 2008 1:54 pm

bledikorcari po nje gabim jo dhe aq i madh 900 vjet hahhaha

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga nardlushnja prej Sun May 04, 2008 4:20 pm

Pershendetje te gjitheve
Vecanerisht
Ilirin,Jonuz A.Sherifin,Gentin dhe bledikorcarin qe kane paraqitur prezantimet e tyre
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Prezantimi i Meshkujve N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga GENTI 10 prej Mon May 05, 2008 1:40 pm

PERSHENDETJE TE NDERUAR ANTARE

GENTI 10
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 4
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 03/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga Musafir prej Mon May 05, 2008 2:14 pm

Pershendetje GENTI 10 dhe mire se erdhe ne forum, deshiroj qe te kalojsh caste te mira !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga ALbo prej Mon May 05, 2008 2:26 pm

GENTI 10 shkruajti:PERSHENDETJE TE NDERUAR ANTARE
Pershendetje GENTI 10 dhe mire se erdhe ne forumin ALBemigranti
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga nardlushnja prej Mon May 05, 2008 6:40 pm

Mire se erdhe Genti 10
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Prezantimi i Meshkujve N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga bledikorcari prej Tue May 06, 2008 8:04 am

mire se erdhe midis nesh dhe pershendetje per gjithe anetaret
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Prezantimi i Meshkujve N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga komshiu prej Sat May 10, 2008 11:19 pm

Megjithse eshte per djem dhe jo per meshkuj(?), u ndjeva edhe une njeri nga ju e po shkruaj ketu.
Dua te jem komshiu juaj, dhe here pas here t'ju vij per vizite e t'ju pi ndonje kafe. Po qe me bisht, aq me mire.
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga ALbo prej Sat May 10, 2008 11:25 pm

Mire se erdhe komshiu kafen e shoqerojme dhe me raki.
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga komshiu prej Sat May 10, 2008 11:28 pm

ALbemigranti shkruajti:Mire se erdhe komshiu kafen e shoqerojme dhe me raki.

Ashtu me rrofshi!
Ju uroj per nismen e mire, paci vazhdimesi e sukses.!
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga nardlushnja prej Sat May 10, 2008 11:33 pm

Mire se erdhe Komshi
Me gezove shume
je i mirepritur
bashke me shoket e tu
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Prezantimi i Meshkujve N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga Musafir prej Sun May 11, 2008 12:32 am

komshiu shkruajti:Megjithse eshte per djem dhe jo per meshkuj(?), u ndjeva edhe une njeri nga ju e po shkruaj ketu.
Dua te jem komshiu juaj, dhe here pas here t'ju vij per vizite e t'ju pi ndonje kafe. Po qe me bisht, aq me mire.

Mire se erdhe komshiu !study

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga bledikorcari prej Sun May 11, 2008 11:21 am

mire se erdhe komshiu,kalofsh sa me mire midis nesh dhe kafene si e do,te embel,apo me pak?
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Prezantimi i Meshkujve N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 9:56 am

Si duket kjo ferave djalosh qenka!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga nardlushnja prej Sat Jun 14, 2008 7:30 pm

eri M shkruajti:Si duket kjo ferave djalosh qenka!

Pse nxitohesh eri M.
Hidhi nje sy profilit te saj dhe do te shikosh qe eshte femer.
Vetem ne qofte se ka bere gabim rregjistrimin
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Prezantimi i Meshkujve N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga Musafir prej Sun Jun 15, 2008 10:55 am

nardlushnja shkruajti:Mire se erdhe Komshi
Me gezove shume
je i mirepritur
bashke me shoket e tu

Nardi mė lejo tė tė them se kam ca mesazhe pėr komshi qenka bukuroshe! Dhe ja duke dashur tė komunikojė si burrė ka hy nė forum!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga Musafir prej Sun Jun 15, 2008 10:56 am

Qė tė mos keqkuptohem me respekt e pėrshėdesim dhe e pėrurojmė! Nuk jemi pėr diskriminim!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi