Prezantimi i Meshkujve

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 16, 2008 7:04 pm

nardlushnja shkruajti:
eri M shkruajti:Si duket kjo ferave djalosh qenka!

Pse nxitohesh eri M.
Hidhi nje sy profilit te saj dhe do te shikosh qe eshte femer.
Vetem ne qofte se ka bere gabim rregjistrimin


Nė mos u gabofsha nardi ferave mė ka thėnė fjalė tė tjera! Bile, e rrumbullaksoj me plotguxim se ėshtė gadi tė kurorėzohet !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga komshiu prej Mon Jun 16, 2008 10:57 pm

feneri shkruajti:

Nardi mė lejo tė tė them se kam ca mesazhe pėr komshi qenka bukuroshe! Dhe ja duke dashur tė komunikojė si burrė ka hy nė forum!

A thuuuu?
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 17, 2008 10:25 am

komshiu shkruajti:
feneri shkruajti:

Nardi mė lejo tė tė them se kam ca mesazhe pėr komshi qenka bukuroshe! Dhe ja duke dashur tė komunikojė si burrė ka hy nė forum!

A thuuuu?

Pėrpara faktesh pėrkulen zotat oj bukroshja komshi !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga nardlushnja prej Tue Jun 17, 2008 8:19 pm

E keni gabim fener dhe eri M
Komshiu eshte i ftuari im ne kete forum.
Eshte nje forumist qe edhe ju e njihni nga Zemrat shqiptare.
Me mire le tju prezantohet ai vet.

Respektet e mia per Ju komshi
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Prezantimi i Meshkujve - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga nardlushnja prej Tue Jun 17, 2008 8:22 pm

Sikur te lexonit me pak kujdes firmen e komshiut
Rron shqiponja ne maje te malit
Rron edhe miza ne bythe te kalit

Do ta kuptonit qe eshte mashkull dhe nje forumist shume aktive ne shume forume ku merrni pjese edhe Ju
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Prezantimi i Meshkujve - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga Stine prej Fri Jun 27, 2008 1:36 pm

Erdha dhe une ne forumin tuaj.Une quhem stine ose me sakt pseudonimi im eshte stine jam nga durresi 24 vjec kam biznezin tim,besoj se e njihni"MOBILERI CURRI"ne Laprake,kam forumin tim "Stinet e Jetes"www.radio.allgoo.net.Shpresoj qe tia kaloj sa me mir me ju.Me rrespekt Stine
Stine
Stine
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 36
Location : Durres,Tirane ose me mire gjithanej lale
Job/hobbies : MOBILERI CURRI
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 27/06/2008

http://www.radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga Stine prej Fri Jun 27, 2008 1:49 pm

ej Blediana Nardi une jam SINGLE lale.por kam nje biznez timin
Stine
Stine
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 36
Location : Durres,Tirane ose me mire gjithanej lale
Job/hobbies : MOBILERI CURRI
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 27/06/2008

http://www.radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 27, 2008 3:16 pm

Stine shkruajti:ej Blediana Nardi une jam SINGLE lale.por kam nje biznez timin

Po


Edituar pėr herė tė fundit nga bledikorcari nė Fri Jun 27, 2008 6:49 pm, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : postim fyers)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga bledikorcari prej Fri Jun 27, 2008 4:26 pm

Stine shkruajti:Erdha dhe une ne forumin tuaj.Une quhem stine ose me sakt pseudonimi im eshte stine jam nga durresi 24 vjec kam biznezin tim,besoj se e njihni"MOBILERI CURRI"ne Laprake,kam forumin tim "Stinet e Jetes".Shpresoj qe tia kaloj sa me mir me ju.Me rrespekt Stine
mire se erdhe stine ne forumin albemigranti,kalofsh sa me mire ketu midis nesh Smile
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Prezantimi i Meshkujve - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga nardlushnja prej Fri Jun 27, 2008 6:57 pm

Mire se erdhet stine ne forum dhe qofsh nje stine pranvere me lule sepse ky forum ka nevoje
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Prezantimi i Meshkujve - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga Stine prej Sat Jun 28, 2008 10:34 pm

shume flm per mirpritjen te gjithve
Stine
Stine
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 3
Age : 36
Location : Durres,Tirane ose me mire gjithanej lale
Job/hobbies : MOBILERI CURRI
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 27/06/2008

http://www.radio.allgoo.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga SONIA prej Sat Jun 28, 2008 10:59 pm

mire se ke ardh stine...te vaft sa me mbare me biznesin...
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga komshiu prej Sat Jun 28, 2008 11:44 pm

Stine, mirese erdhe!

Ato tek fotografia, po deshe, hidhi ca ketej nga forumi, te zihemi per ato te pakten. Qe t'ja vleje, jo per gje tjeter.
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Prezantimi i Meshkujve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi