PERSHENDETJE....

Shko poshtė

default PERSHENDETJE....

Mesazh nga SONIA prej Thu May 08, 2008 7:06 pm

PERSHENDETJE PER TE GJITHE FORUMISTET....

MIRE SE JU GJEJ DHE SHPRESOJ TJA KALOJ MIRE KETU....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PERSHENDETJE....

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 08, 2008 7:09 pm

te pershendes SONIA dhe te uroj me sinqeritet mireseardhjen,jam i sigurte qe do kalosh mire midis nesh:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : PERSHENDETJE.... N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PERSHENDETJE....

Mesazh nga ALbo prej Thu May 08, 2008 7:09 pm

Mire se erdhe SONIA ne ALBemigranti
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PERSHENDETJE....

Mesazh nga SONIA prej Thu May 08, 2008 7:13 pm

FALEMINDERIT PER PRITJEN!!
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PERSHENDETJE....

Mesazh nga Musafir prej Thu May 08, 2008 8:31 pm

MIrėsenaerdhe e nderuar !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PERSHENDETJE....

Mesazh nga SONIA prej Thu May 08, 2008 8:33 pm

mire se ju gjej eri M...i nderuar...
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PERSHENDETJE....

Mesazh nga Musafir prej Sun May 11, 2008 7:54 pm

Mos ma ndėrro gjininė se e di unė do t'mi largosh frajerat!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PERSHENDETJE....

Mesazh nga sulltana prej Sun May 11, 2008 7:56 pm

me ke e ka kjo lart?
sulltana
sulltana
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 9
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PERSHENDETJE....

Mesazh nga Musafir prej Sun May 11, 2008 8:30 pm

Qenke bėrė miss sulltana! Mirsearrite !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PERSHENDETJE....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi