PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga SONIA prej Thu May 08, 2008 8:21 pm

Age shkruajti:
SONIA shkruajti:
Age shkruajti:Mire se erdhe Sanie

mire se te gjeta QAZIME!!!!
Me fal SONIA ishte nje gabim shtypi e kam mga injoranca po ti mizogu c'ne Qazime!

me vjen keq qe paska injorant ketu....vazhdo me injorancen tende...rruge te mbare...zogu???...ti je zogu???...se mua sme quajne ashtu...gjithsesi, i imi ishte gabim i qellimshem....ZOGUUUUU Very Happy
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 08, 2008 8:22 pm

ju lutem mos e coni ne grindje personale,nje gabim i vogel mos na shpjere ne zenie dhe grindje
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga Musafir prej Thu May 08, 2008 8:22 pm

SONIA shkruajti:
feneri shkruajti:Sigurisht dini edhe tė kėndoni si SonY
ME VJEN KEQ POR PO GABONI SI STAF JU ME DUKET!!!!

UNE SE KAM SONY, POR SONIA...DHE JANE DY EMRA TE NDRYSHEM!!!!

Nuk ka gabuar aspak feneri. Edhe unė mendova se je ajo kėngėtarja sexy SonY

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga bledikorcari prej Thu May 08, 2008 8:24 pm

ne foto me duket se eshte aguilera
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga SONIA prej Thu May 08, 2008 8:25 pm

bledikorcari shkruajti:ne foto me duket se eshte aguilera

ja njeriu me mend....
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga Musafir prej Fri May 09, 2008 12:32 am

Pershendetje SONIA Laughing

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga SONIA prej Fri May 09, 2008 12:34 am

pershendetje a1
SONIA
SONIA
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 120
Age : 31
Location : diku aty...
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 08/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga Vizitor prej Mon Dec 15, 2008 11:03 pm

Pershendes antaren me te re te forumit ton e llastuara

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga bledikorcari prej Mon Dec 15, 2008 11:09 pm

pershendetje e llastuara.
kalofsh bukur midis nesh Smile
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga e llastuara prej Mon Dec 15, 2008 11:09 pm

pershendetje , sigurisht qe do ja kaloj mire mes jush Smile
e llastuara
e llastuara
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 16
Shteti : PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI - Faqe 2 Ft9f57ew2up6dhrykpo
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 15/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga Vizitor prej Sat Dec 20, 2008 10:46 pm

pershendes antaren me te re Hapsira

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga Hapsira prej Sat Dec 20, 2008 10:59 pm

Pershendetje per antaret
Antarja me e re jam une dhe pershendes veten Razz
Hapsira
Hapsira
Antar i ri
Antar i ri

Female
Numri i postimeve : 3
Shteti : PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 20/12/2008

http://www.loves.gettalk.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga Vizitor prej Thu Dec 25, 2008 12:16 pm

pershendetje per antarin e ri Ylli

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga bledikorcari prej Fri Dec 26, 2008 2:00 am

pershendes dhe une anetarin e ri YLLI Smile
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga bledikorcari prej Fri Dec 26, 2008 2:01 am

Edhe anetaren e re HAPESIREN Smile
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga ALbo prej Sat Dec 27, 2008 3:04 am

Pershendetje per Hapsira dhe Yllin
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga nardlushnja prej Wed Jan 14, 2009 7:05 pm

Pershendetje Ylli dhe Hapsira
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI - Faqe 2 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: PĖRSHĖNDESIM ANTARIN E RI

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi