Eshte gjetur nje person, kerkohen familjaret

Shko poshtė

default Eshte gjetur nje person, kerkohen familjaret

Mesazh nga Musafir prej Fri May 09, 2008 8:37 pm

07.05.2008: Eshte gjetur nje i moshuar, shurdhmemec, identiteti i te cilit nuk dihet por besohet qe eshte nga Kosova ose nga Maqedonia.
shiko foton:
Eshte gjetur nje person, kerkohen familjaret Shurdh10


Luten et gjithe mediumet qe rastin ta publikojne duke shfrytezuar informacionet me poshte dhe foton e tij. Per cdo informacion shtese kontaktoni emisionin NJEREZ TE HUMBUR Ky person eshte prezantuar si i humbur ne Fondacionin “Njerez te humbur” qe prej fundit te vitit 2006. Personi i cili e mban qe prej shume kohesh ka autorizuar ekskluzivisht kete fondacion dhe emisionin me te njejtin titull te beje kerkime per kete njeri, identiteti i te cilit nuk dihet. Ai nuk mund te flase apo te degjoje dhe kjo ka shtuar edhe me shume veshtiresite per identifikimin e tij. Mendohet se eshte nga Kosova dhe mund te kete humbur kontaktet me familjen qe prej luftes ne vitin 1999. Fillimisht eshte menduar se ky person mund te quhet Nexhmedin Bajrami por ky informacion eshte vertetuar dhe nuk ka rezultuar i vertete. Do ju luteshim qe te jepnit informacione te sakta ne menyre qe ti japim mundesi ketij personi te gjeje familjen e tij, e cila mbase e mendon te vdekur. Per cdo informacion qe mund te keni ju lutem kontaktoni vetem me Fondacionin ose emisionin “Njerez te humbur” ne adresat:


aidashtino@njereztehumbur.com ose aidashtino@vizionplus.tv

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Eshte gjetur nje person, kerkohen familjaret

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 09, 2008 8:39 pm

sa mire qe e gjeten,kete njeri e kam pare ne site e njerez te humbur dhe me behet qejfi qe u gjend
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Eshte gjetur nje person, kerkohen familjaret N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Eshte gjetur nje person, kerkohen familjaret

Mesazh nga Musafir prej Sat May 10, 2008 1:24 am

Mos e ka humbur ajo qė rri nė mendime ?!!!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Eshte gjetur nje person, kerkohen familjaret

Mesazh nga Musafir prej Sat May 10, 2008 10:53 am

feneri shkruajti:Mos e ka humbur ajo qė rri nė mendime ?!!!
[rand]Me duket se ke te drejte e gjeti .[/rand]

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Eshte gjetur nje person, kerkohen familjaret

Mesazh nga Musafir prej Sat May 10, 2008 10:54 am

[quote="feneri"]Mos e ka humbur ajo qė rri nė mendime ?!!![/quote]
[scroll][color=indigo][b]Me duket se ke te drejte e gjeti [/b][/color][/scroll]

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Eshte gjetur nje person, kerkohen familjaret

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi