Pershendetje per antaret qe jane online

Faqja 5 e 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Fri May 16, 2008 10:27 am

bledikorcarin

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 16, 2008 10:34 am

te pershendes dhe une ferave
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 5 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Fri May 16, 2008 11:03 am

pershendetje per bledikorcarin
ficam
Nė jetė duhet gjunjėzuar vetėm kur duam tė kėpusim njė lule

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Fri May 16, 2008 3:29 pm

pershendetje Age

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Fri May 16, 2008 3:29 pm

pershendetje BlediKorcari

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Fri May 16, 2008 3:58 pm

pershendetja lana
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 5 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Fri May 16, 2008 9:04 pm

Pershendetje per bledikorcarin dhe eri M
ika se me erdhi shoku i klases te me mari per mbremken e mature naten e mire dhe gjith te mirat ju deshoroj ju

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Sat May 17, 2008 3:01 pm

lana shkruajti:Pershendetje per bledikorcarin dhe eri M
ika se me erdhi shoku i klases te me mari per mbremken e mature naten e mire dhe gjith te mirat ju deshoroj ju
urime matura suksese te metejme.
https://www.youtube.com/watch?v=ZZ9nWWJvlWQ

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Sat May 17, 2008 3:12 pm

pershendetje age
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 5 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Sat May 17, 2008 4:34 pm

Pershendetje per ju te gjithe qe jeni on
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 5 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Sat May 17, 2008 4:40 pm

edhe une te pershendes nardi dhe pershendes albon,age,dhe fenerin qe jane on
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 5 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga ALbo prej Sat May 17, 2008 4:45 pm

Pershendetjet e mija bledikorcari Age feneri nardlushnja
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Sat May 17, 2008 7:16 pm

pershendetje per veten time
dhe per ata qe do vine

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 10:24 am

Pėrshėndetje gjumashėve tė sė dielės!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 1:02 pm

Mirdita ju qe do vini

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 1:43 pm

Pėrshėndes ata qė nuk janė nė linjė nė kėtė moment !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga komshiu prej Sun May 18, 2008 3:40 pm

Nje pershendetje per "Nardlushja", mikun tim te vjeter...
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Sun May 18, 2008 3:43 pm

Pershendetje nardlushnja dhe komshiu

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Sun May 18, 2008 3:46 pm

Pershendetje Age dhe ne vecanti komshiu Very Happy
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 5 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Mon May 19, 2008 12:48 am

ardit shkruajti:
a1 shkruajti:Pershendetje nardi e pe mikun apo miken tende na e quan shqipen greqishte!
A mo nardi ca miqesije ke zene ahaha
Lere Nardin ne punen e vet
Po ti a1 nuk je grek ! nuk din as nje fjali te formouloni shqip.


"I


Edituar pėr herė tė fundit nga bledikorcari nė Mon May 19, 2008 11:11 am, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : mos perdor fjalor te piste ketu!)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Musafir prej Mon May 19, 2008 6:06 pm

a1 shkruajti:
ardit shkruajti:
a1 shkruajti:Pershendetje nardi e pe mikun apo miken tende na e quan shqipen greqishte!
A mo nardi ca miqesije ke zene ahaha
Lere Nardin ne punen e vet
Po ti a1 nuk je grek ! nuk din as nje fjali te formouloni shqip.


"I
Jeni i tepert ketu a1

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Mon May 19, 2008 7:47 pm

pershendetje per anetaret e forumit tone
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 5 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Mon May 19, 2008 8:08 pm

Pershendetje per bledin
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 5 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga nardlushnja prej Mon May 19, 2008 8:08 pm

Pershendetje per lana dhe Age
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 5 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga bledikorcari prej Mon May 19, 2008 8:14 pm

pershendes nardin dhe lana dhe age
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Pershendetje per antaret qe jane online - Faqe 5 N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Pershendetje per antaret qe jane online

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi