A jeni rober te MOSHES???

Shko poshtė

default A jeni rober te MOSHES???

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 9:10 am

A jeni rober te moshes?

Ne boten moderne mosha eshte nje gje sa e bukur aq edhe e "tmerrshme".
Shume njerez jane manjak te rinise. Megjithese jane 40 e kusur, sillen si kalamaj. Shume te tjere mendojne se jane te "plakur" dhe menjanohen nga shoqeria, behen depresiv, gje qe ndikon e ne lunturine e tjereve.

Une, personalisht, mendoj se cdo moshe ka bukurine dhe kenaqesine e saj, prandoj une nuk jam rob i saj.

Po ju si jeni ne kete drejtim

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A jeni rober te MOSHES???

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 8:59 pm

Jam rėnduar shumė ! Mezi po ec ! As shikoj! As dėgjoj! Me dridhje e pa lidhje ! Jetė vetmie ! Nga tradhėtia kur tė vjen tė shkatėrron!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A jeni rober te MOSHES???

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 10:05 pm

feneri shkruajti:Jam rėnduar shumė ! Mezi po ec ! As shikoj! As dėgjoj! Me dridhje e pa lidhje ! Jetė vetmie ! Nga tradhėtia kur tė vjen tė shkatėrron!

Si ėshtė shkatėrru ky feneri
ama mund ta plakė edhe njė Age Superi !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: A jeni rober te MOSHES???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi