pse ne shiptaret nuk e duam njeri-tjetrin kur jem ne mergim

Shko poshtė

default pse ne shiptaret nuk e duam njeri-tjetrin kur jem ne mergim

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 9:23 am

Cka po ndodh me shqiptaret nuk po mudem t'i kuptoj pse i'a kane zili njeri-tjeterit,pse nuk shikojne pak anash sesi popujt etjer si jetojne edhe te mesojne prej tyre, shikoni popujt tjere edhe pse jane te nga vende te ndryshme kane interesa te ndryshme ata rrin bashke ,kurse ne ...

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: pse ne shiptaret nuk e duam njeri-tjetrin kur jem ne mergim

Mesazh nga Musafir prej Tue May 13, 2008 9:37 pm

Ata nė mėrgim ishin tė vetmuar! Dhe nė mungesė tė femrave grindeshin! Ku ke pa ti te kenė raporte burrė me burrė !!!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: pse ne shiptaret nuk e duam njeri-tjetrin kur jem ne mergim

Mesazh nga nardlushnja prej Wed May 14, 2008 5:02 pm

Une mendoj se sa me te varfer te jene njerezit ,jane edhe me te dashur dhe me te afruar dhe te bashkuar njeri me tjetrin.
Ne emigrim eshte e vertete qe jemi larg te dashurve tane familjare,por jemi pak me lart nga ana ekonomike.Duke pare interesin e ngushte ekonomik jemi bere me te djallzuar dhe me te pa dashur.
Ky eshte mendimi im.Mund te jem edhe i gabuar
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : pse ne shiptaret nuk e duam njeri-tjetrin kur jem ne mergim N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: pse ne shiptaret nuk e duam njeri-tjetrin kur jem ne mergim

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi