Forumi Albemigranti
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Shko poshtė

default MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga bledikorcari Tue May 13, 2008 12:16 pm

KETU eshte sofra korcare,
gjithmone mirepresim anetare,
me serenate dhe raki,
sofra ju pret te gjitheve
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga Musafir Tue May 13, 2008 4:20 pm


Ne radhe te pare pergezime per sofren korcare
erenaten e keni te mire po birren Jo


SVikena Kamenica - Serenate per nusenJa dhe nje test i nje serenate

Dashurova syte e bukur
Syte e djallezise,
me shkaterove me helmove moj,
ma more rinine….

Ti vetem qaje …
spranoje te qeshje
dhe therrisje si e marre moj,
hajde hajde...

ne pijetore une jam ulur,
dhe po pija vetem,
dhe pa ty po mendoja moj,
si ta kaloj jeten.

Ti vetem qaje …
spranoje te qeshje
dhe therrisje si e marre moj
hajde hajde...etj.etj...

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga Musafir Tue May 13, 2008 8:48 pm

Koxha zotni je bėrė ! Po a ka bujrum te sofra pėr ne jashtė kufirit ?!!!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga bledikorcari Tue May 13, 2008 8:56 pm

per te gjithe qe kane flamurin kuq e zi ne zemer dhe quhen shqiptare sofra korcare eshte hapur dhe shtruar:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga Musafir Tue May 13, 2008 9:42 pm

Pėr mua a ka vend ? Kisha ardhur me tė fjet !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga Musafir Tue May 13, 2008 9:45 pm

eri M shkruajti:Pėr mua a ka vend ? Kisha ardhur me tė fjet !

Bledi ta mbrini ajo te te shefen hgaghaghaahgaghaghaahgaghaghaahgaghaghaahgaghaghaa hgaghaghaahgaghaghaahgaghaghaa

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga Musafir Tue May 13, 2008 9:49 pm

ardit shkruajti:
eri M shkruajti:Pėr mua a ka vend ? Kisha ardhur me tė fjet !

Bledi ta mbrini ajo te te shefen hgaghaghaahgaghaghaahgaghaghaahgaghaghaahgaghaghaa hgaghaghaahgaghaghaahgaghaghaa

Nuk tė kuptoj ardit ! Kujton se bledi ėshtė femėr ?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga bledikorcari Wed May 14, 2008 11:13 am

eri M shkruajti:Pėr mua a ka vend ? Kisha ardhur me tė fjet !

kjo eshte sofer nuk eshte hotel,por bujrum ti se mikun nuk e nxjerim perjashata ne.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga bledikorcari Wed May 14, 2008 11:15 am

Age shkruajti:
Ne radhe te pare pergezime per sofren korcare
erenaten e keni te mire po birren Jo


SVikena Kamenica - Serenate per nusenJa dhe nje test i nje serenate

Dashurova syte e bukur
Syte e djallezise,
me shkaterove me helmove moj,
ma more rinine….

Ti vetem qaje …
spranoje te qeshje
dhe therrisje si e marre moj,
hajde hajde...

ne pijetore une jam ulur,
dhe po pija vetem,
dhe pa ty po mendoja moj,
si ta kaloj jeten.

Ti vetem qaje …
spranoje te qeshje
dhe therrisje si e marre moj
hajde hajde...etj.etj...

kur shoqeria eshte e mire dhe kalon mire AGE,te gjitha te duken te mira:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga Musafir Wed May 14, 2008 5:39 pm

bledikorcari shkruajti:
eri M shkruajti:Pėr mua a ka vend ? Kisha ardhur me tė fjet !

kjo eshte sofer nuk eshte hotel,por bujrum ti se mikun nuk e nxjerim perjashata ne.


E kuptova bledi por jo aq sa duhet. Ju mikun nuk e nxierrni pėrjashta ! Mirė ! Po mikeshat ? Kam mbetur pezull dhe kam dilem se sofrėn e paskeshit vetėm pėr meshkuj!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga bledikorcari Thu May 15, 2008 9:33 am

asnje njeri nuk nxjerim jashte neve.ok?je pezull akoma?
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga ALbo Thu May 15, 2008 4:43 pm

Pershendetje sofra Korcare ku jeni mer a ka naj gote raki te shoqeruar me ato qoftet si i thoni ju KERNACE?
Ose naj gote birre nga birra Korca(dikur e famshme).
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga bledikorcari Thu May 15, 2008 4:57 pm

albo kemi raki pe rrushi,kumblle,mani dhe birre te ftohte korce.kemi kernacka,petanik,lakror,turshi etj.zgjidh e mer vllai cte te doje zemra.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga ALbo Thu May 15, 2008 5:05 pm

Po shtrohem ne sofer une bledi erdhen birrat

MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE 300px-10
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga bledikorcari Thu May 15, 2008 5:10 pm

hallall,gjak e dhjame tu befshin.ja do shtrohem dhe une po prit se kam ca pune ketu ne forum.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga ledja Fri Jun 27, 2008 4:38 pm

hei po vi dhe un tek kjo sofer, po a keni bere byrek se na ka mare malli, dhe nje got dhallt.

ledja
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 32
Location : itali
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga bledikorcari Fri Jun 27, 2008 4:55 pm

per ty ledja cte duash,nje minute sa ta pjek Smile
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga bledikorcari Fri Jun 27, 2008 4:58 pm

mere motra byrekun,sa per dhallin se kemi tundur akoma dylbegun se nafija eshte e semure,ahahahahahMIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE Byrek10
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga ledja Fri Jun 27, 2008 5:05 pm

ke mundesi te ma sjellesh me post se qenka bere shume i mire

ledja
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 32
Location : itali
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga bledikorcari Fri Jun 27, 2008 5:10 pm

po si me jo. ma thuaj adresen,apo aty ku rrije rri akoma?ne pallati 6 katsh shkalla jasht apo ne pallati 3 katsh ne kat te kater ????ahahahahahah
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga ledja Fri Jun 27, 2008 5:22 pm

po aty jam akoma ,dhe nxito se te ftohet.

ledja
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 32
Location : itali
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga bledikorcari Fri Jun 27, 2008 5:25 pm

do vi poshte pallatit dhe ti dil ne ballkon se do ta ngjit byrekun me vinc qe mos ftohet,ok??
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: MIRE SE VINI NE SOFRA KORCARE

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi