A Krijon problem feja ne dashuri??

Shko posht

default A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga Musafir prej Sat May 24, 2008 7:34 pm

Po e hapi ket tem ndoshta esht pak banale por me falni... ne qofse lind nje dashuri e madhe, ne mes nje qifti q jan t nj kombi dhe kan dy feje t ndryshme si do t reagoni per bashkim jetsor?kjo pyetje vlen per te dy gjinit, si do mos neve djemve shpesh na ka ndodh ky rast... pershendes te gjith.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht n krye Shko posht

default Re: A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga Musafir prej Mon May 26, 2008 12:28 am

Jo! hic fare !?

Musafir
Vizitor


Mbrapsht n krye Shko posht

default Re: A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga ALbo prej Mon May 26, 2008 12:50 am

lana shkruajti:Po e hapi ket tem ndoshta esht pak banale por me falni... ne qofse lind nje dashuri e madhe, ne mes nje qifti q jan t nj kombi dhe kan dy feje t ndryshme si do t reagoni per bashkim jetsor?kjo pyetje vlen per te dy gjinit, si do mos neve djemve shpesh na ka ndodh ky rast... pershendes te gjith.
Nuk e di ndoshta se kam kuptu mire ose eshte gabim ortografik por po pergjigjem si djale qe jam:
Aspak problem feja,mjafton te jete shqiptare partnerja ose me mire njeriu i zemres.


Edituar pr her t fundit nga ALbemigranti n Tue Jul 08, 2008 10:36 pm, edituar 1 her gjithsej
ALbo
ALbo
Admin

Male
Numri i postimeve : 414
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 16/04/2008

https://albemigranti.forum.st

Mbrapsht n krye Shko posht

default Re: A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga bledikorcari prej Mon May 26, 2008 10:14 am

lana ke bere gabim me ate fjaline me lart qe ta ka cituar ADMINI ???
per mua ska fare problem se cfare feje eshte vajza,kam pasur lidhje me shume vajza nga cdo fe qe egziston dhe nga ana ime ska pasur probleme
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : A Krijon problem feja ne dashuri?? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht n krye Shko posht

default Re: A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga Borebardha prej Fri May 30, 2008 12:12 am

Per mua nqs ka respekt reciprok,feja s'eshte me problem.
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

default Re: A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga nardlushnja prej Mon Jul 07, 2008 6:06 pm

Feja nuk ka qene asnjehere problem ne lidhjet e nje cifti.
Ne shqiptaret jemi me demokratet ne bote ne lidhje me kete drejtim
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : A Krijon problem feja ne dashuri?? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht n krye Shko posht

default Re: A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga ledja prej Sun Jul 13, 2008 3:34 pm

munde te them qe shqiperia eshte nje nga vendet me tolerant persa i perket fes, keshtu qe nuk mendoj te jet problem per nje cift.

ledja
Antar i ri
Antar i ri

Numri i postimeve : 32
Location : itali
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 25/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

default Re: A Krijon problem feja ne dashuri??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi