Aka PEDOFILI n'kosov???

Shko poshtė

default Aka PEDOFILI n'kosov???

Mesazh nga Musafir prej Sat May 24, 2008 7:38 pm

kam vendos me vun ket topic,pse ma merr mendja duhem me ba ma shum per me leftu ket dekuri, as medijat as njerzit kopetent nuk po bajne as gje kondra kesj dekurije qe ne kosov esht prezent ne shoqri.


KJO DEKURI N'KOSOV PO RRITET DIT E MA SHUM, QA JA MERR MENDJA PSE PO NDODH KJO?


ATA QE I BAJNE KETO SENED, PER MU NUK JAN NERMAL,ATA KAN ME SIGURI PROBLEME PSIQIKE.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Aka PEDOFILI n'kosov???

Mesazh nga Musafir prej Sat May 24, 2008 7:43 pm

Jasht teme ???????????????????????????????????????

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Aka PEDOFILI n'kosov???

Mesazh nga Musafir prej Mon May 26, 2008 12:26 am

lana shkruajti:Jasht teme ???????????????????????????????????????
Perėndimorėt nuk martohen me vajza te mitura – sepse kanė ligje tė cilat ndalojnė qė ta bėjnė kėtė; megjithatė ajo nuk i ndalon ti dhunojnė …

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Aka PEDOFILI n'kosov???

Mesazh nga bledikorcari prej Mon May 26, 2008 10:20 am

kjo eshte nje ndodhi qe ndodh ne shume vende te cilat jane shume mbrapa
vendeve te zhvilluara dhe ku keta njerez gjejne shesh dhe bejne pershesh (fjali nga korca).nqse shteti ka regulla,denime te renda per keta njerez nuk do bejne gje.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Aka PEDOFILI n'kosov??? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Aka PEDOFILI n'kosov???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi