Shqipėria, burim trafiku i grave dhe fėmijėve

Shko poshtė

default Shqipėria, burim trafiku i grave dhe fėmijėve

Mesazh nga Musafir prej Wed May 28, 2008 4:25 pm

Pėrpjekjet e deritanishme tė Shqipėrisė pėr tė goditur trafikimin e qenieve njerėzore vlerėsohen ende tė pamjaftueshme nga organizmat ndėrkombėtare. Diplomatė amerikanė dhe ekspertė tė USAID-it diskutuan sot pėr tė luftuar trafikimin e grave dhe fėmijėve. Zv/Ambasadori amerikan, Stiven Zate, thotė se Shqipėria ėshtė ende njė vend burimi pėr trafiqet, ndėrsa zv/Ministrja e Brendshme shqiptare, Iva Zajmi, pohon vėshtirėsitė nė kontrollimin e kufijve tokėsorė


Shiko kroniken - Watch (WM)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi