Gjinjte me te medhenj ne bote peshojne 18 kg!!!

Shko poshtė

default Gjinjte me te medhenj ne bote peshojne 18 kg!!!

Mesazh nga bledikorcari prej Fri Jun 06, 2008 7:11 pm

Ylli pornografik, Maxi Mounds ka hyrė nė Librin e Rekordeve Guinnes si pronare e transplantimeve mė tė mėdha nė botė – secili gji i saj peshon 9 kilogramė.
Maxi qysh para disa vitesh kishte dėgjuar se ekziston kategoria “gjinjtė mė mėdhenj natyral’. Ajo kishte kontaktuar Guinnes-in dhe kishte pyetur nėse ka kategoritė pėr ata tė transplantuar.

"Mė thanė se nuk kanė dhe nuk i kam thirrur asnjėherė tjetėr. Mirėpo ata mu lajmėruan dhe mė pyetėn nėse ende jam e interesuar qė tė marrė pjesė nė ‘garė’. Kaloi njė kohė dhe mė pas mė lajmėruan se kisha fituar”, ka thėnė Maxi.

Maxi gjatė viteve tė 90-ta kishte filluar tė punoj si striptizere nė Florida. Ish-balerina atėkohė kishte vendosur tė ndryshonte pamjen e saj.

"I kam pasur disa silikone tė modės sė vjetėr. Mirėpo atėkohė patėn filluar disa tregime tė tmerrshme pėr to dhe i pata larguar pėr tė vendosur tė reja, transplantime mė pak tė dėmshme", thotė Maxi.

Mirėpo, gjinjtė prapė filluan ‘tė lėshohen’ dhe Maxi sėrish ka larguar transplantimet. Ajo kishte vendosur pėr njė teknologji tė re e cila do tė duhej ‘tė shtynte’ gjinjtė e saj tė prodhojnė lėng i cili do tė mbushte gjinjtė, por ato thjeshtė vazhduan tė rriten edhe mė shumė sesa duhej.

Maxi nuk ka partner, sepse siē thotė ajo, nevojitet dikush qė ėshtė me tė vėrtetė i veēantė i cili mund tė pėrballet mė kėtė.

"Ka pasur edhe situata vėrtetė shumė qesharake, si p.sh. shumė meshkuj kanė ‘fituar’ shuplaka fytyrės nga tė dashurat e tyre sepse thjesht nuk mundur t’i largojnė sytė nga gjinjtė e mi", ka thėnė Maxi duke qeshur.


Telegrafi
ja dhe fotoja e saj:)
Gjinjte me te medhenj ne bote peshojne 18 kg!!! Df10
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Gjinjte me te medhenj ne bote peshojne 18 kg!!! N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi