Emigranti shqiptar ne itali fiton 1.000.000 euro

Shko poshtė

default Emigranti shqiptar ne itali fiton 1.000.000 euro

Mesazh nga bledikorcari prej Sat Jun 07, 2008 9:47 am

Emigranti shqiptar nė Itali fiton lotarinė 1 milion euro

--------------------------------------------------------------------------------

Njė emigrant shqiptar ka fituar llotarinė italiane nė vlerė prej 1 milion euro nė qytetin Rimini. Lajmi ėshtė bėrė i ditur nga mediat italiane tė cilat kanė bėrė tė ditur se i riu ka shpenzuar vetėm 30 euro pėr biletėn fituese. Kjo nuk ishte hera e parė qė i riu 25 vjeēar luante duke provuar fatin. Tentavita e dytė e tij ka rezultuar fitimprurėse pėr shqiptarin. Nė momentin kur sporteli ka qenė duke u mbyllur 25-vjeēari ėshtė afruar pėr tė blerė katėr bileta me nga 5 euro secila tė cilat i luajti dhe i humbi tė gjitha. Kėshtu i riu ka shpenzuar edhe 30 euro tė tjera pėr tre bileta “Mega Miliarder” nga 10 euro secila. Nė lojėn e dytė i riu ka kuptuar menjėherė se ka fituar por ka mbetur i befasuar dhe ka kėrkuar menjėherė informacione dhe shpjegime titullarit pėr ti shpjeguar se si mund tė tėrheqė paratė e fituara. Mė pas i riu i ka shtrėnguar dorėn dhe ka nisur bisedimet pėr tėrheqjen e eurove. (Balkanweb
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : Emigranti shqiptar ne itali fiton 1.000.000 euro N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: Emigranti shqiptar ne itali fiton 1.000.000 euro

Mesazh nga nardlushnja prej Sun Jun 08, 2008 9:30 pm

I lumte atij.
Besoj se tani do te shkoj ne Hawai,dhe do te beje jete
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : Emigranti shqiptar ne itali fiton 1.000.000 euro N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi