cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

default cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga bledikorcari prej Tue Jun 10, 2008 11:07 am

cfare endre keni pare te dashur anetare kohet e fundit qe ju ka ngelur ne mendje?mund ta thoni ketu qe ta shqyrtojme dhe ta argumentojme se bashku dhe pse jo te japim dhe mendimet tona dhe sygjerimet tona:)


une per veten time pashe nje enderr die sikur ne forumin ketu dikush hacker kishte hyre dhe i kishte fshire te gjitha postimet,temat egzistonin por skishin asnje postim.te gjithe anetaret ishin fshire,pa staf forumi,pa administrator,pa anetare,pa postime Exclamation Exclamation kur hyra ishte si nje vend ne shkretetire,gjeta vellain e adminit ne rruge dhe i thashe gje adminin dhe thuaji keshtu e keshtu ka ndodhur me forumin-- nuk eshte ketu,me tha,ka ikur me punen ne zvicer,,,,,,, futu ti i thashe dhe vendos regull ne forum se eshte shkateruar--- une tha ai ,kam program ne radio tani nuk vij dot por po te vesh ti me tha poshte emrit tim aty ku shkruhet moderator,anetar i ri,anetar i vjeter,mua te me shkruash blogger me tha.
kaq ishte endrrra,cfare kuptimi nxirni ju nga kjo ender???
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : cfare endrre keni pare kohet e fundit? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga komshiu prej Tue Jun 10, 2008 4:40 pm

cfare kuptimi nxirni ju nga kjo ender??


Qe nuk te ze gjumi naten per forumin,,,,

Endra ime tani:

-Ne rrethana te cuditshme u gjenda ne nje spital, ku me ndiqnin disa mjeke e infermiere per te me kapur. Ne nje moment u shpetoj dhe shoh disa figura njerezore te pa forma. I pyes se c'pune kane te me ndjekin mua keta njerez me bluza te bardha? Dhe e dinin se c'mu pergjigjen?

-Eshte spital per operacione per nderrimin e gjinise, nga mashkull te bejne femer!!!

U tmerrova vetem me idene dhe me doli gjumi.....

=Po kjo c'eshte?
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga bledikorcari prej Tue Jun 10, 2008 5:11 pm

ahahahahhha,mos ke ndermend te ndrosh seksin mo?????
shaka vlla:)
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : cfare endrre keni pare kohet e fundit? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga nardlushnja prej Wed Jun 11, 2008 6:35 pm

Une kam pare nje enderr dhe nuk me hiqet nga mendja.Shkaku qe nuk e harroj dot eshte se nuk arrita ta shikoja te gjithe.Me mire tju tregoje enderren.
Kisha marre leje nga afendikoi(kurre nuk me ka dhene leje).Kisha rreth 10 dite pushime.Po mendoja se cdo te beja,ku te shkoja.Meqenese kam Turqine ketu afer preva bileten dhe shkova perballe ne Bodrum(keshtu quhet qyteti perballe ishullit)
Bukuri e madhe shume.Vajta ne hotel lashe valixhen dhe dola perseri qe te hidhja nje sy vendit.
Pa kuptuar u gjenda ne nje lokal tip kabareje ku shume turke po kercenin vallen e barkut.Njera prej tyre erdhi dhe mu ul ne preher dhe ne ate moment me kapi nga krahu dhe me thote:
- Cohu se te vajti vone per pune.
Hapa syte dhe shikoj gruan qe me terhiqte nga krahu.
Me ka mbetur fiksim qe ate enderr nuk e pashe te gjithe


Edituar pėr herė tė fundit nga nardlushnja nė Wed Jun 11, 2008 6:47 pm, edituar 1 herė gjithsej
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : cfare endrre keni pare kohet e fundit? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 6:42 pm

E pashė edhe unė njė ėndėrr nė mėngjes sikur Age e veshur nė tė bardha , me vello nusėri dhe me njė buqetė lule po shpėrndante sheqerka !

Pėr hajėr daltė thash kur u zgjova fillkat dhe kisha etje tė madhe pėr ujė !

Nuk mė del nga mendje edhe pse e di se nė dasmėn e saj kushedi a do tė arrij sėpaku tė jem dasmor se sa pėr dhėndėrr e di se kurrė ...!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga Musafir prej Wed Jun 11, 2008 7:08 pm

feneri shkruajti:E pashė edhe unė njė ėndėrr nė mėngjes sikur Age e veshur nė tė bardha , me vello nusėri dhe me njė buqetė lule po shpėrndante sheqerka !

Pėr hajėr daltė thash kur u zgjova fillkat dhe kisha etje tė madhe pėr ujė !

Nuk mė del nga mendje edhe pse e di se nė dasmėn e saj kushedi a do tė arrij sėpaku tė jem dasmor se sa pėr dhėndėrr e di se kurrė ...!
Ndoshta se shpejti ja sjellin ftesen ! Ti kenaqu.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga bledikorcari prej Wed Jun 11, 2008 7:54 pm

nardlushnja shkruajti:Une kam pare nje enderr dhe nuk me hiqet nga mendja.Shkaku qe nuk e harroj dot eshte se nuk arrita ta shikoja te gjithe.Me mire tju tregoje enderren.
Kisha marre leje nga afendikoi(kurre nuk me ka dhene leje).Kisha rreth 10 dite pushime.Po mendoja se cdo te beja,ku te shkoja.Meqenese kam Turqine ketu afer preva bileten dhe shkova perballe ne Bodrum(keshtu quhet qyteti perballe ishullit)
Bukuri e madhe shume.Vajta ne hotel lashe valixhen dhe dola perseri qe te hidhja nje sy vendit.
Pa kuptuar u gjenda ne nje lokal tip kabareje ku shume turke po kercenin vallen e barkut.Njera prej tyre erdhi dhe mu ul ne preher dhe ne ate moment me kapi nga krahu dhe me thote:
- Cohu se te vajti vone per pune.
Hapa syte dhe shikoj gruan qe me terhiqte nga krahu.
Me ka mbetur fiksim qe ate enderr nuk e pashe te gjithe
ahahahaahahahah,nardo kjo tregon qe qenke i shtypur psikollogjikisht ne shtepine tende nga gruaja dhe se jeton ne nje diktature:)ahahahah,mer pushken dhe bej revolucionin tend or burre SmileSmile
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : cfare endrre keni pare kohet e fundit? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga Borebardha prej Thu Jun 12, 2008 1:00 am

une...sikur endrra te bukura shikoj pergjithsisht...me perjashtim te njeres qe donin te me vrisnin...thone qe endrra te tilla zgjasin jeten Very Happy
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 12, 2008 4:36 am

Borebardha shkruajti:une...sikur endrra te bukura shikoj pergjithsisht...me perjashtim te njeres qe donin te me vrisnin...thone qe endrra te tilla zgjasin jeten Very Happy

Hahahahahah qenke parashikuese

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga komshiu prej Thu Jun 12, 2008 4:20 pm

Borebardha shkruajti:une...sikur endrra te bukura shikoj pergjithsisht...me perjashtim te njeres qe donin te me vrisnin...thone qe endrra te tilla zgjasin jeten Very Happy

Lere se c'thone, po ruaju se s'i dihet. Dikush ta ka bere bene. lol!
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 2:04 am

komshiu shkruajti:
Borebardha shkruajti:une...sikur endrra te bukura shikoj pergjithsisht...me perjashtim te njeres qe donin te me vrisnin...thone qe endrra te tilla zgjasin jeten Very Happy

Lere se c'thone, po ruaju se s'i dihet. Dikush ta ka bere bene. lol!
Nuk besoj ne bete e dikujt, askujt sja kam frgen.Nuk besoj ne bete e dikujt, askujt sja kam frgen

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 9:33 amEnder ke pare !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga Musafir prej Fri Jun 13, 2008 3:55 pm

Po e pashė njė ėndėrr! Duke notuar njė thellėsie tė detit ! Ndoshta ishte edhe liqen apo bazen i ndonjė banje! Megjithatė nėpėr not e pashė peshun e artė ! U gėzova kur mė pėrshėndeti dhe mė tha:

Ja unė i bėra ato postimet pėr urimet e ditlindjes...!

Hapa sytė dhe e pashė se kisha bėrė me lot jastukun! Lotė gėzimi apo malli kisha bėrė nuk e di! Dhe pėrse ajo ėndėrr nė atė kohė nuk e di ! Pėr hajėr daltė thash nė atė vetmi , duke mė ikur mendimet tutje- tutje nė forume!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga bledikorcari prej Fri Jun 13, 2008 3:58 pm

ahahahahahahahahahahahahh,fener je shume i zgjuar bre:) edhe ai peshku i arte qe pe ne ender sla forum pa te uruar ditelindjen ty,une pashe nja 5 forume me temen qe kishte hapur peshku i arte per ditelindjen tende,ahahahahaha
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : cfare endrre keni pare kohet e fundit? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga nardlushnja prej Fri Jun 13, 2008 7:08 pm

bledikorcari shkruajti:
nardlushnja shkruajti:Une kam pare nje enderr dhe nuk me hiqet nga mendja.Shkaku qe nuk e harroj dot eshte se nuk arrita ta shikoja te gjithe.Me mire tju tregoje enderren.
Kisha marre leje nga afendikoi(kurre nuk me ka dhene leje).Kisha rreth 10 dite pushime.Po mendoja se cdo te beja,ku te shkoja.Meqenese kam Turqine ketu afer preva bileten dhe shkova perballe ne Bodrum(keshtu quhet qyteti perballe ishullit)
Bukuri e madhe shume.Vajta ne hotel lashe valixhen dhe dola perseri qe te hidhja nje sy vendit.
Pa kuptuar u gjenda ne nje lokal tip kabareje ku shume turke po kercenin vallen e barkut.Njera prej tyre erdhi dhe mu ul ne preher dhe ne ate moment me kapi nga krahu dhe me thote:
- Cohu se te vajti vone per pune.
Hapa syte dhe shikoj gruan qe me terhiqte nga krahu.
Me ka mbetur fiksim qe ate enderr nuk e pashe te gjithe
ahahahaahahahah,nardo kjo tregon qe qenke i shtypur psikollogjikisht ne shtepine tende nga gruaja dhe se jeton ne nje diktature:)ahahahah,mer pushken dhe bej revolucionin tend or burre SmileSmile
Ate mendoj edhe une Ce Gevara
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : cfare endrre keni pare kohet e fundit? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 5:11 pm

Para se tė dal harrova se sonte pashė njė ėndėrr sikur njė shakullimė e madhe , apo mega shakullima i fshinte gjithė postimet e forumit! Mė kot pėrpiqesha tė krijoj me ata qė ishin nė linjė ! Sepse , me kushedi ēfarė mekanizmi shakullima u frynte dhe ato, fshiheshin duke mbetur gjurmėt se dikush shkroi diēka!

Mu bė se jam e murosur nė themelurėn e forumit ! Dhe duke piskėlluar : Aman ! Mos i fshij ! U zgjova dhe hyra nė forum tė bėj njė seri Vezullimesh! Dhe ja i kisha kaluar normat e nuk i kisha respektuar ca tė respektuar !

Doli ėndėrra ! Pėshpėrita, duke i pėrshėndetur !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga bledikorcari prej Sat Jun 14, 2008 5:58 pm

mega shakullima moj/more "anetare e vjeter" qe nuk nderon forumin qe shkruan,fshin vetem postimet qe ti fyen te tjeret (si gjithmone) apo je komplet jashte teme,prandaj mos ja fut kot here tjeter.
bledikorcari
bledikorcari
Admin

Male
Numri i postimeve : 656
Location : brenda forumit \
Job/hobbies : puna ime
Shteti : cfare endrre keni pare kohet e fundit? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 1
Points : 7
Registration date : 29/04/2008

http://www.ALBEMIGRANTI.FORUM.ST

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga Musafir prej Sat Jun 14, 2008 6:43 pm

bledikorcari shkruajti:mega shakullima moj/more "anetare e vjeter" qe nuk nderon forumin qe shkruan,fshin vetem postimet qe ti fyen te tjeret (si gjithmone) apo je komplet jashte teme,prandaj mos ja fut kot here tjeter.
“Le tė jem mbret, po nuk ka gajle se jam i uritur” nė kėtė mėnyrė pėrbuzen njerėzit me ambicie jorealiste. Etja e pėrjetshme njerėzore pėr njė pozitė tė lartė shoqėrore, pushtet dhe nderime qėndron e strukur nė shpirtin e tė varfrit - pohon me njė buzėqeshje zbutėse ky aforizėm popullor. Dhe ajo sikur i jep tė drejtė ēdo njė njeriu tė qetėsohet pėr mangėsitė jetėsore me njė shpresė iluzore, se do tė ketė ēastin e vet tė lavdisė ndonjėherė. Kurse njė variant tjetėr komenton nė njė mėnyrė mė tė rreptė dhe tė pa mėshirshme njė ėndėrr tė ngjashme: ”Mjekėr mbreti, kokė mullxhiu”. Nuk mund tė gėnjehet opinioni shoqėror, mė nė veēanti nė bashkėsitė e dikurshme tė vogla fshatare, ku qė tė gjithė njihen. Prandaj ēdo njė provė tė stėrmadhohen cilėsitė personale demaskohen me qeshje: “Mė marto o nėnė larg, qė tė mund tė lavdėrohem lehtė” - nė kėtė mėnyrė i kanė tallur njerėzit tė cilėt e kanė vet-lavdėruar veten.

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga Musafir prej Sun Jun 15, 2008 11:17 am

Sa pėr ēudi njė ėndėrr qė mė shtyri nė mendime! NJė super moderatore si Age mu bė, kishte rreth vetes shumė forumiste e forumista ! Dukeshin si kotele tė vogla dhe i mjaullonin ! Por ajo u thosh: Jo ! E shikoni kėtė tregonte pėr njė tjetėr e dukeshte si maēorr, kėtė do ta marr e do ta shpie vėrdallė nėpėr forume !

U zgjova dhe e shpieva nė forum ta kuvendojmė domethėnien! Pėr hajrė daltė !

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga komshiu prej Sun Jun 15, 2008 7:51 pm

feneri shkruajti:Sa pėr ēudi njė ėndėrr qė mė shtyri nė mendime! NJė super moderatore si Age mu bė, kishte rreth vetes shumė forumiste e forumista ! Dukeshin si kotele tė vogla dhe i mjaullonin ! Por ajo u thosh: Jo ! E shikoni kėtė tregonte pėr njė tjetėr e dukeshte si maēorr, kėtė do ta marr e do ta shpie vėrdallė nėpėr forume !

U zgjova dhe e shpieva nė forum ta kuvendojmė domethėnien! Pėr hajrė daltė !

Shume gjume te trazuar bekeni i dashur!

Filloni te perdorni nga pak ....kamomil lol!
komshiu
komshiu
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 70
Age : 109
Location : eladhistan
Job/hobbies : rakia
Humor : gjithshka e mire
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 10/05/2008

http://www.albanians.gr

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga Musafir prej Mon Jun 16, 2008 6:59 pm

Sonte , ndoshta nė gjumin e parė mu bė se dridhet toka. Trokėllima tė mėdha ndjeheshin. Hapa sytė dhe vėshtroja.
I ka shpėtuar pela nardit mendova dhe mė kishte zėnė gjumi!

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga Borebardha prej Tue Jun 17, 2008 4:44 pm

...Po sikur isha ne kopsht dhe po shkulja ca fera...
me pas fryu nje ere....Mmmm sa e piste ishte.....u futa brenda...se ne keto kohera s'rrihej me perjashta!!!
Borebardha
Borebardha
Moderator
Moderator

Female
Numri i postimeve : 206
Location : Ne perralla
Reputation : 1
Points : 1
Registration date : 30/05/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga nardlushnja prej Tue Jun 17, 2008 8:42 pm

eri M shkruajti:Sonte , ndoshta nė gjumin e parė mu bė se dridhet toka. Trokėllima tė mėdha ndjeheshin. Hapa sytė dhe vėshtroja.
I ka shpėtuar pela nardit mendova dhe mė kishte zėnė gjumi!
Enderra te frikshme
nardlushnja
nardlushnja
Antar
Antar

Male
Numri i postimeve : 296
Age : 49
Shteti : cfare endrre keni pare kohet e fundit? N1on408vc16iavwbt3fv
Reputation : 0
Points : 0
Registration date : 22/04/2008

https://albemigranti.forum.st/index.htm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga Musafir prej Tue Jun 17, 2008 11:47 pm

me kale te bardhe tuj fluturu

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga Musafir prej Thu Jun 19, 2008 6:43 am

Po ne kojshi qenkemi dhe sme ke dhene sqarim per firmen - si ashtu ?

Rron shqiponja ne maje te malit
Rron edhe miza ne bythe te kalit

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: cfare endrre keni pare kohet e fundit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi